Jak už jsme řekli, k dnešnímu svátku svatého Valentýna patří přáníčka zvaná Valentýnky. Minulý týden jsme vás vyzvali, abyste sami tvořili své vlastní e-Valentýnky a vkládali je do soutěžního valentýnského auditoria. Motivem pro vás mělo být nejen to, že se před ostatními předvedete jako šikovný tvůrce nebo to, že své lásce vytvoříte originální přání, ale také zajímavá výhra. Tři nejlepší získávají obličejové solárium značky Philips.

I přes to, že v pravidlech jsme uvedli podmínku, že soutěžní příspěvky mají být originálním dílem, byly některé Valentýnky „převzaté“ odjinud. Redakční porota dlouho zvažovala, které z originálních elektronických valentýnských pohlednic postoupí až do finále, nakonec jsme se však shodli na třech výherkyních. První z nich je medved se svým originálně pojatým valentýnským přáním, které trochu připomíná kroniku z cest. :-) Na tuto Valentýnku se můžete podívat ZDE.
Druhou oceněnou valentýnskou tvůrkyní je simuska, která posílá svému milému srdce, které řekne vše o její lásce. Podívat se na něj můžete TADY.
Do třetice jsme ocenili kreativitu Silveig, která – jako několik dalších soutěžících – do celé akce zatáhla i dítě. :-) Je to tak, děti k lásce patří. A když se k tomu ještě přidá srdce, je to prostě Valentýnka, která má nápad. Vidět ji můžete TADY.

Až tedy zakrátko v téhle pršavé slotě potkáte nějakou paní či slečnu s osmahlou tváří, je dost možné, že to bude čtenářka Ženy-in – medved, simuska nebo Silveig. :-) Všem zmíněným dámám gratulujeme, ostatním soutěžícím děkujeme za účast a úplně všem čtenářkám a čtenářům Ženy-in přejeme úžasného Valentýna a hodně lásky po celý rok!
Reklama