Toužíte mít po celý rok na svém těle barvičku, jako když se vrátíte od moře? Nebaví vás chodit do veřejných solárií? Možná pro vás bude dobrým řešením domácí skládací solárium Philips HB 875. Na rozdíl od klasického „zavíracího“ solária tenhle model nepotřebuje skoro žádný prostor v bytě. Je praktický a skladný, lze jej složit do speciálního kompaktního kufříku, který můžete snadno přenášet nebo schovat do komory. Toto solárium je určeno pro opalování celého těla a je vybaveno žárovkami HPA pro opalování, model nejvyšší třídy pak také infračervenými žárovkami vyzařujícími příjemné teplo. Časový spínač vás upozorní, že doba opalování skončila. Nechybí ani praktické dálkové ovládání. K soláriu každý zákazník obdrží dvoje ochranné brýle pro slunění.
Netoužíte mít celé tělo hnědé, ale v obličeji vám opálení pěkně sluší? Nečekejte, až začne léto. Pořiďte si obličejové solárium HB 175 od Philips, které nabízí pohodlné a praktické opalování obličeje v domácím prostředí. Toto solárium je vybaveno čtyřmi fluorescenčními zářivkami a časovým spínačem a je určeno ke stolnímu použití. V paměti si můžete nastavit dobu opalování pro dvě osoby, které solárium používají nejčastěji. Také k tomuto typu solária obdržíte dvoje ochranné brýle.

Solária Philips můžete koupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, tel: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
Reklama