Už se vám někdy stalo, že jste ztratili srdce? Poslali jste ho s růžovou mašlí k nohám své lásky nebo se nějakým nedopatřením ocitlo až ve vašich kalhotách? Jestli jste i po takové nepříjemnosti dokázali zase své srdce najít, tak se vám možná dobře povede i v naší nové soutěži „Hledej srdce“.
Ta soutěž je samozřejmě valentýnská a srdce jsme tentokrát ztratili my. Ale neztratili jsme srdce jedno, nýbrž srdcí 250. Jsou rozesety po všech sekcích Ženy-in zpětně až do 1. ledna roku 2002. Hledejte je ve článcích, na Diskutárnách, v Poradnách, na Chatu, na Pohledech nebo v Bazaru či Fotoalbech. Hledejte je všude. Mějte oči na šťopkách a jak uvidíte srdce, jděte po něm! :-)
Pokud jste zároveň zaregistrovaným čtenářem nebo čtenářkou Ženy-in, můžete si svým pečlivým hledáním vyklikat spoustu hodnotných a voňavých cen, které do soutěže věnovala společnost Tchibo (kompletní seznam výher si přečtěte na soutěžní podstránce v Pravidlech soutěže). Když někde na stránkách Ženy-in spatříte červené srdce, klikněte na něj a ono se tak automaticky započítá na váš srdíčkový účet. Soutěž začíná dnes a poběží až do valentýnské půlnoci 14. února. Průběžný stav svého srdcového konta i pořadí soutěžících můžete sledovat na speciální soutěžní podstránce. V případě, že ke konci soutěže bude mít více soutěžících stejný počet srdcí, pak rozhoduje okamžik kliknutí na poslední srdce.

Redakce vám všem od srdce přeje úspěch, srdečně drží palce a těší se na vášnivé klání. Tak do toho, srdíčka! :-)
Reklama