Moderní kosmetické produkty přinášejí ženám nejen krásu a svěžest, ale pozitivním jevem je i to, že výrobci stále více pamatují také na pocit pohodlí a čistoty svých zákaznic. Jednou z novinek, kterou oceníte především v době menstruace nebo když jste mimo domov, jsou kosmetické vlhčené ubrousky pro intimní hygienu Carefree.
Intimní ubrousky jsou vyrobené z pevného, ale jemného materiálu a obsahují výtažek z heřmánku a panthenol, který má zklidňující účinky. Díky svému složení intimní ubrousky respektují přirozené pH vašich nejintimnějších míst. Pro pocit svěžesti a čistoty jsou jemně parfemovány, neobsahují alkohol a jsou dermatologicky testovány. Pokud jste zvyklá používat kosmetické vlhčené odličovací ubrousky nebo máte miminko, při jehož péči oceňujete výhody vlhčených čisticích ubrousků, jistě si dovedete představit, jak nové intimní ubrousky Carefree ulehčí váš každodenní život. Ubrousky decentně balené v růžovém balíčku po 20 kusech se zpětným uzavíráním, které brání jejich vysychání, čistí jemně a důkladně a přinášejí pocit svěžesti i ve dnech, kdy jste si o takovém pocitu mohla dřív nechat jen zdát.

Právě teď startuje soutěž, ve které můžete nové hygienické intimní ubrousky Carefree vyhrát a vyzkoušet si jejich výhody. Do soutěže vstoupíte z hlavní stránky a nebo ji najdete v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama