Jste otrávení z toho, že do práce odcházíte za ranního kuropění a domů se vracíte, když se začíná stmívat? Je vaše tvář pobledlá a vypadáte unaveně? Chtělo by to barvičku. Ale jak to udělat, když sluneční paprsky potkáte poprvé až v létě na dovolené? Pořiďte si domů přenosné obličejové solárium a vaše tvář zakrátko prokoukne.
Obličejové solárium HB 175 od Philips nabízí pohodlné a praktické opalování obličeje v domácím prostředí. Vyzkoušejte ho a známí se vás budou ptát, jak bylo na dovolené :-) Toto solárium o rozměrech opalovací plochy 27 x 21 cm je vybaveno čtyřmi fluorescenčními zářivkami Cleo (15 W). Praktické nastavení polohy a časový spínač, který chrání před spálením, doplňuje paměť pro nastavené délky opalování dvou osob.
Obličejové solárium Philips váží necelé tři kilogramy a je určeno ke stolnímu použití. K soláriu obdržíte také dvoje brýle na ochranu očí při slunění. Jeho cena je 2 890 korun.

TIP: Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o tři obličejová solária Philips, která probíhá na stránce fotoalb Ženy-in.cz. Vytvořte svoji vlastní Valentýnku, vložte ji do soutěžního fotoalba, které najdete ZDE.

Solária Philips můžete koupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, tel: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
Reklama