Lidé, kteří jsou pracovně hodně vytížení a kteří nemají čas listovat kulturními přehledy, si často stěžují na to, že nemají čas chodit ani za kulturou. Možná. Ale také by se to dalo říci tak, že by se do divadla, do kina nebo na výstavu vypravili, kdyby ovšem včas a rychle dostali ty správné informace. Pokud toužíte po přehledných a přitom detailních informacích z kulturního života, zkuste se podívat do sekce Zábava na internetovém portálu Tiscali.
Velká část této sekce je věnována filmu. Když máte chuť zajít do kina, prostě si jen vyhledáte, kde váš film zrovna hrají, nebo naopak zadáte třeba den a místo a vyberete si z nabídky. Také zde najdete zprávy ze světa filmu, žebříčky, rozhovory, recenze a ukázky ze scénářů nebo soundtracky či trailery.
Jste televizním fanouškem? Ani vy nepřijdete v sekci Zábava zkrátka. Kromě programů televizních stanic zde můžete očekávat aktuální informace a články, kde se dozvíte, co nového se v televizi chystá nebo jaké změny se odehrávají v zákulisí vašich oblíbených seriálů.
Vyhledávat podle data, místa nebo akce je možné i divadelní představení nebo výstavy, kromě toho je v sekci Zábava na Tiscali pamatováno také na milovníky knih. Do zábavy patří jistě také humor, který je zde mimo jiné zastoupen v osobě Petra Novotného, můžete také posílat elektronické pohlednice nebo chatovat s přáteli, které najdete na internetu.
Když hledáte Zábavu, zkuste to na http://zabava.tiscali.cz!
Reklama