Dopřejte své pokožce blahodárný dotek přírody. Lehký pleťový krém v praktickém balení s pumpičkou je první přírodní prostředek péče o pleť proti stárnutí z řady Anew. Pečlivě vybraný exkluzivní komplex přírodních látek - granátového jablka, zrnek z hroznového vína, výtěžek z indiánského stromu Melia Azadirachta, dansegnu a rozmarýnu, slouží k potlačení vrásek. Kromě toho podporuje zdravou tvorbu kolagenu a elastinu a poskytuje výbornou ochranu proti vlivům prostředí jako antioxidant. Chrání proti UVB paprskům, zlepšuje vzhled a odolnost pokožky, zpevňuje. Je vhodný pro všechny typy pokožky a doporučuje se ženám od 25 let.
Použití: Ráno jemně naneste vzestupnými pohyby na pokožku obličeje a krku na vyčištěnou pleť po použití tonika. Okamžitě po aplikaci je pokožka svěží, hydratovaná a tím i hladší a jemnější. Během jednoho týdne jsou jemné vrásky méně patrné a kůže bude zářivější a zdravější.
Žádejte Bioaktivní vyrovnávací komplex SPF 15 u své Avon Lady za cenu 549 Kč.

Jedinečná vůně
Dámská toaletní voda „Individual Blue for Her“ vás potěší sladkými horními květinovými složkami, upoutá hřejivě smyslnou ambrou, bílým mošusem a australským cypřišem. Povzbudí ducha svojí svěžestí a nepřekonatelnou energií ovocných tónů citrusů a granátového jablka. Toaletní vodu Individual Blue (50ml) koupíte za cenu 599 Kč pouze u Avonu.

Nehledejte nás v obchodech, ale kontaktujte svou Avon Lady nebo nás na adrese: AVON Cosmetics, Na Maninách 7, 170 00, Praha 7. Telefon: 02/ 57089189. www.avonkosmetics.cz
Reklama