Chcete rozzářit a rozsvítit svou tvář? Můžete tak učinit celkem snadno, a to i v případě, že vaše zuby mají do bělostné barvy, již znáte z titulních stránek magazínů, daleko.
Existuje mnoho způsobů bělení zubů. Jeden z nejoblíbenějších způsobů péče o zdraví i vzhled zubů zároveň je používání zubní pasty, která obsahuje složky, jež mají za úkol trochu pomoci přírodě.
Naším tipem je bělící pasta Signal SUPER WHITENING, která nejen že pečuje o zdraví zubů a ústní dutiny, ale také obsahuje tři složky pro bělejší zuby. První z nich je Perlite, sloučenina minerálů pro bělení zubů používaná profesionály, jejíž pravidelné používání nepoškozuje zubní sklovinu. Jedná se o sloučeninu přírodních materiálů vulkanického původu a pro své leštící schopnosti je používaná jako efektivní bělící látka. Pasta obsahuje také fluorid sodný, který posiluje zubní sklovinu a zároveň chrání před zubním kazem. Třetí hlavní složkou je soda bicarbonate. Ta neutralizuje kyseliny, a tím obnovuje přirozené pH v ústech. Součástí každého balení zubní pasty Signal SUPER WHITENING je také vložená stupnice bělosti, pomocí které si může sám spotřebitel testovat účinek pasty.
Pro péči o lepší vzhled zubů je vhodná i tekutá zubní pasta Signal Freshness & Care ve variantě Whitening. Je to bělicí zubní pasta s mikrogranulemi ve formě tekutého gelu, která pečuje o váš zářivý úsměv a díky obsahu mikrogranulí efektivně a jemně čistí zuby.