Ať už jste dlouhodobou a pravidelnou návštěvnicí (návštěvníkem) ženského internetového deníku www.zena-in.cz, nebo sem zajdete jen občas, či dokonce jste zde dneska poprvé, určitě vás budou zajímat následující řádky. Dozvíte se tu totiž, jak si pobyt na Žena-in.cz zpříjemnit a jak využít všech možností, které tenhle komunikační ženský server nabízí.
Od té doby, co před dvěma lety Žena-in.cz začínala, se hodně změnilo. Magazín se neustále rozrůstá a přibývají nové a nové rubriky a podstránky, které jsou tu právě jen a jen pro vás, pro vaše potěšení, pro vaši zábavu a taky pro váš užitek. Chce to jen jedno – abyste si mohli všechny tyto služby vychutnat, je třeba, abyste byli zaregistrováni. Pro ještě lepší přehlednost a shrnutí vám teď vyjmenuju, co všechno můžete dělat, když se na www-zena-in.cz zaregistrujete a budete se při každé své návštěvě přihlašovat pod svým nickem (přezdívkou):

Pokud jste zaregistrovaní a přihlášení, tak můžete
1. chatovat (využívat chat, kde se kteroukoliv denní či noční hodinu můžete sejít s jinými uživatelkami a uživateli serveru a popovídat si s nimi v hlavní místnosti, nebo si založit místnost vlastní, která se dá i zamknout)
2. komunikovat s ostatními uživateli prostřednictvím Vzkazů (ty můžete poslat kterémukoliv zaregistrovanému uživateli Ženy-in.cz a bude si je moci přečíst jen on (ona), privátně, navíc se dají vzkazy archivovat a třídit)
3. diskutovat na různá témata v auditoriích zvaných Diskutárny (v současné době jich je deset, a to na téma „chlapi“, „virtuální kavárna“, „flirt“, „zdraví“, „vtipy“, „miminka“, „básničky“, „domácí zvířectvo“, „žena-in“ a „knížky“)
4. sledovat počet nových příspěvků v Diskutárnách, které se tam nahromadily od vaší poslední návštěvy (číslo se vám zobrazí pod horní lištou vedle názvu Diskutárny, tento seznámek ale vidíte, jen pokud jste přihlášena)
5. soutěžit (to je velmi důležité – pokud se chcete zúčastnit zajímavých soutěží na Žena-in.cz, musíte být zaregistrovaní a mít v registraci vyplněnu adresu, aby vám mohla být výhra doručena)
6. pokládat dotazy odborníkům v našich poradnách (v současné době je k dispozici poradna finanční, kosmetická, psychologická, obezitologická, počítačová a poradna Krásného Aleše)
7. založit si virtuální fotoalbum (nebo více fotoalb, kde můžete mít svoje fotky z dovolené, obrázky dětiček, pejsků nebo třeba milenců, přitom vaše fotoalbum může být veřejné nebo soukromé, které můžete vidět jen vy a nebo vámi zvolení uživatelé)
8. obchodovat ve virtuálním bazaru (to je nejnovější služba Ženy-in.cz a vy zde můžete nakupovat, prodávat nebo vyměňovat cokoli, co se vám zlíbí, včetně možnosti přidání obrázku nabízeného zboží)
9. můžete si v registraci zaškrtnout mailingovou službu, díky které najdete ve své e-mailové schránce každý den upozornění o tom, co je na www.zena-in.cz nového, jaké jsou nové články, soutěže a další zajímavé akce)
10. pokud jste přihlášeni a píšete své reakce pod články, automaticky se zde zobrazí váš nick, takže nemusíte nic vypisovat

Jak probíhá registrace?
Je to docela snadné. Začnete tak, že kliknete ve spodní části stránky na tlačítko „Zaregistrujte se“ a vyplníte registrační formulář. Celý systém registrace jsme nyní zjednodušili a zpřehlednili, zároveň jsme se pokusili vyloučit všechny možné problémy technického rázu. Novinkou je, že na www.zena-in.cz se můžete zaregistrovat pouze jednou na jednu e-mailovou adresu. Ta je pak systémem automaticky použita k tomu, aby vám několik vteřin po vyplnění registračního formuláře přišel e-mail, ve kterém obdržíte vám přidělené heslo. Pomocí svého nickname (přezdívky) a tohoto hesla se pak přihlásíte na www.zena-in.cz a pak už si můžete své heslo jakkoli změnit, aby se vám dobře pamatovalo. Přihlásíte se prostřednictvím tlačítka „Přihlásit se“ a změnu hesla provedete kliknutím na tlačítko „Úpravy registrace“ (obě najdete v liště ve spodní části stránky).

Těšíme se, že i vy, kdo jste se dosud nezaregistrovali, této možnosti využijete, abyste mohli užívat všech radostí, které vám Žena-in.cz přináší a ještě v budoucnu přinese. :-) Zaregistrovat se můžete hned TEĎ a TADY.
Reklama