Začátek roku je pro mnohé z nás velkým zklamáním, když v naší skříni zahálejí sexy oblečky, které po prosincových dlabancích nějak nesedí. Hubnout – to je to slovo, které červeně bliká v naší mysli. Ale to zase bude jen samé odříkání! :-( Jestli vás otravuje představa, že hubnutí znamená jen pojídání nechutných dietních potravin a polykání přípravků na odbourávání tuků, pak máme pro vás dobrou zprávu. I hubnout se dá s chutí, a to dokonce chutí čokoládovou, jahodovou nebo vanilkovou. Stačí, když si namícháte novinku od firmy Walmark Viaredin koktejl.
Jak jste si mohli včera přečíst v článku o látkách, které dovedou odbourávat tuky, velkými pomocníky při boji s tukovými polštářky jsou kyselina hydroxycitrónová, L-karnitin a chróm. A právě tyto látky tvoří základ „hubnoucího“ Viaredin koktejlu. Navíc jsou ve zmíněném nápoji obsaženy také tři druhy vlákniny (inulin, vláknina z Akácie, chitosan), kofein, vitamíny a minerály. Inulin a vláknina z Akácie představují rozpustnou vlákninu, která zvyšuje objem a viskozitu obsahu žaludku a tím navozuje pocit sytosti. Nerozpustná vláknina chitosan na sebe navíc váže přebytečné tuky a cholesterol. Přítomnost důležitých vitamínů a minerálů zabraňuje jejich nedostatku, který je častý při redukčních dietách.
Zkuste si pro změnu při hubnutí taky pochutnat! :-) Je to docela snadné. Místo večeře si namíchejte lahodný Viaredin koktejl s čokoládovou, vanilkovou nebo jahodou příchutí, který je hodnotnou náhradou jídla a především aktivně podporuje proces hubnutí. A uvidíte, že hubnout se dá s chutí.
Reklama