Chystáte se na ples a chcete být královnou večera? Máte problémy s pletí a chcete ji osvěžit, prozářit nebo zklidnit? V takovém případě je nejlepším řešením pleťová maska. Oblíbená kosmetická značka Oriflame nabízí na začátku roku tři nové pleťové masky, k nimž v únoru přibude ještě jedna. Všechny mají vylepšené složení a příjemný současný design.

Čisticí maska s obsahem jílu (Purifying Clay Mask)
Krémová maska světle modré barvy s rozmarýnovou vůní hloubkově čistí pleť a uvolňuje ucpané póry. Díky obsahu bylin a minerálních jílů účinně napomáhá při pročišťování problematické a mastné pleti. Maska odstraňuje mastnotu, nečistoty a toxické látky a je vhodná pro normální a mastnou pleť.

Citrusová slupovací maska (Exfoliating Citrus Peel-Off Mask)
Tato maska velmi dobře zasychá a vzniklý film se z pleti skvěle odstraňuje. Obsahuje ovocné enzymy z citronu a ananasu, které usnadňují odstranění odumřelých buněk – pleť je tak po použití masky hladká a zářivá. Maska nahrazuje abrazivní krém pro ten typ pleti, která klasický peeling nemůže používat (akné, popraskané žilky, velmi suchá, citlivá pleť). Oranžová barva a mandrinková vůně aplikaci masky zpříjemní. Maska je vhodná pro normální a smíšenou pleť.

Hydratační maska z okurek a aloe (Moisturising Cucumber Aloe Mask)
Zelený gel založený na bázi vody má zvláčňující a osvěžující účinky a je proto vhodný zejména pro normální a suchou pleť. Jednoprocentní obsah aloe a stejný obsah výtažku z okurky zajišťuje zklidňující a osvěžující účinek masky, který podporuje i její svěží vůně. Nově je tato maska obohacena i o přírodní cukry, které mají výraznou schopnost zadržovat v pleti vlhkost, a kyselinu hyaluronovou, která zvyšuje hydratační účinky masky.

Relaxační maska s vitamíny (Relaxing Vitamin Mask)
Osvěžující, relaxační a hydratační gelová maska s příjemnou svěží vůní, pomáhá uvolnit a osvěžit unavenou, stresovanou a vyčerpanou pleť. Bambucké máslo má chladivé, zklidňující a antistresové účinky, výtažek z rajčete je znám jako účinný antioxidant. Maska chrání pleť proti poškození a předčasnému stárnutí způsobenému vlivem negativního působení volných radikálů. Relaxační maska pleť intenzivně hydratuje a zvláčňuje. Je vhodná pro všechny ženy od 25 let, zvláště potřebná je v období stresů, zdravotních problémů, únavy nebo špatné životosprávy.

Pro aplikaci pleťových masek nabízí Oriflame i praktické pomůcky. Kosmetická čelenka (Head Band) z bílé bavlněné látky ochrání účes při veškerých kosmetických úkonech. Štětec pro nanášení masky (Face Mask Brush) byl speciálně vyvinut pro aplikaci pleťové masky. Jeho vlákna jsou z nylonu a rukojeť ve stříbrné barvě v délce 17 cm a šířce 2 cm splňuje nároky jak na praktičnost, tak na moderní design.

Právě teď se můžete zúčastnit soutěže o balíček, který obsahuje dvě pleťové masky Oriflame a kosmetickou čelenku. Vstup do soutěže z hlavní strany magazínu Žena in nebo přímo ze stránky Hrajte a vyhrajte.

Více informací získáte na www.oriflame.cz