Tak se nám nový rok pěkně rozbíhá, po vánočním lenošení a silvestrovském veselí se život zase navrací do vyjetých kolejí, jen ty kalhoty se přes svátky nějak srazily! Nemůžete se do nich napěchovat, ať se snažíte, jak se snažíte. Potřebujete zhubnout kila, která jste nabrala za poslední týdny roku? Chcete hubnout příjemně a zdravě? Máme pro vás tip. A ještě si můžete s námi zasoutěžit.
Nebojte se, nikdo po vás nebude chtít, abyste se mučila hladem, počítala jouly nebo obíhala denně třikrát sídliště. Vyzkoušejte po změnu Viaredin tablety od společnosti Walmark, jež obsahují jedinečnou kombinaci účinných látek, které aktivně pomáhají hubnout. Výtažek z rostliny Garcinia Hanburyi – kyselina hydroxycitrónová – omezuje tvorbu a ukládání tuků, guarana potlačuje pocit hladu a podporuje metabolismus, mořská řasa spirulina omezuje chuť k jídlu, chróm potlačuje chuť na sladké a L-karnitin podporuje spalování tuků. Navíc tablety Viaredin obsahují i další látky, jako je vojtěška, gotu kola, betain, cholin a inositol, které mají příznivé účinky na redukci tělesné hmotnosti.
Pokud své hubnutí berete opravdu hodně vážně, zkuste ještě maličko pozměnit svůj životní styl. Ve svém jídelníčku omezte „nebezpečné“ potraviny (smažená jídla, sladkosti, sladké nápoje, fast food, chipsy, tučné sýry…), věnujte větší pozornost výběru „bezpečných potravin“ (zelenina, ovoce, tmavé pečivo, jogurty, světlá masa…) a občas si zajděte zaplavat, zatančit nebo na procházku. A pak ať si klidně přijde jaro, vy budete připravena odhodit milosrdnou slupku v podobě svetrů a kabátu. :-)

Je otázka hubnutí právě teď pro vás hodně aktuální? Pojďte si s námi zasoutěžit o „hubnoucí“ balíček, který pěti z vás věnuje společnost Walmark a ve kterém najdete Viaredin tablety a přípravek Chromdiet, o kterém si brzy přečtete i na stránkách Ženy in. Soutěž probíhá v rubrice Hrajte a vyhrajte a dostanete se do ní i přes buton z hlavní strany.