Někdo má zimu rád, jiný by si nejraději zalezl ke kamnům a počkal tam do jara. Všichni ale musíme čas od času ven, i když mrzne až praští. V takovém počasí nepomůžou jen teplý svetr, kabát, rukavice a čepice. V mrazu trpí hlavně naše pleť. A zdaleka se to netýká jen žen, které tradičně věnují své pleti největší pozornost. Mráz škodí i pokožce dětí a mužů. Jak chránit pleť? Vyzkoušejte kosmetiku ze Švédska, kde vědí víc než dobře, co zima dovede.

Oriflame nabízí pro zimní péči o pleť celou řadu určenou pro každodenní použití. Tato řada nese název Family SkinCare a jak už je z názvu patrno, může ji používat doslova celá rodina.
Řadu tvoří čtyři přípravky – ochranný krém proti nepřízni počasí, tělové mléko, intenzivní hydratační krém a krém s vitamínem E. Jednoduchý až přírodní design obalů jednotlivých výrobků evokuje čistotu a kvalitu.

Weather Barrier Cream - Ochranný krém proti nepřízni počasí
Tento výrobek využijete zejména v zimě, kdy je počasí vůči pleti opravdu nepříznivé. Hustý, zvláčňující krém vaši pleť i pleť vašich dětí nebo vašeho partnera spolehlivě ochrání před rozmary počasí ve městě i na horách.

Body Milk - Tělové mléko
Tato jemná, zvláčňující emulze vhodná pro celou rodinu navrací po koupání pokožce její obvyklou pružnost a jemnost.

Rich Intensive Moisturizer - Intenzivní hydratační krém
Luxusní krém s obsahem vitamínu E a slunečnicovým olejem je vynikajícím řešením zejména pro suchou pleť, které poskytuje zvláštní ochranu a intenzivní hydrataci.

Vitamin E Cream - Krém s vitamínem E
Neparfemovaný krém obsahuje zjemňující složky a vitamín E, který pleť vyživuje a zvláčňuje. Krém není parfemován a je vhodný pro každý typ pleti.

Pokud se zúčastníte naší nové soutěže, můžete vyhrát Ochranný krém proti nepřízni počasí a Tělové mléko z řady Family SkinCare. Soutěžní otázku najdete v rubrice Hrajte a vyhrajte.

Více o produktech Oriflame najdete na stránkách www.oriflame.cz.
Reklama