Je známo, že čáp nebo vrána přilétají, kdy se jim zachce, libovolně po celý rok. Přesto jsou určitá období, o kterých se ví, že jsou pro početí miminka vhodnější než jiná. Jedním z takových období jsou vánoční prázdniny. Víte, proč si pořídit miminko právě v těchto dnech?

1. Konec roku se svojí sváteční atmosférou je jako stvořen k tomu, aby se i váš partner-odpůrce-dětí nechal dojmout a pohnout k akci pod rouškou romantiky…
2. Mezi svátky si hodně lidí bere dovolenou, nepracuje se, odpočívá se, prostě nikdo se nemůže vymlouvat, že je večer příliš unaven, než aby se činil v posteli ;-)
3. Není nad to pořádně se v chladném ročním období ohřát. Grog je sice OK, peřina taky hřeje, ale nejvíce zahřeje láska a pěkné milování…
4. Když počnete miminko právě teď, nemusíte si dělat starosti s těhotenským oblečením – v létě, kdy budete mít bříško největší, prostě obléknete volné šaty a do zimy se zase vejdete do svého oblíbeného kabátku.
5. Počnete-li svého potomka na přelomu roku, pak se narodí pravděpodobně ve znamení Panny nebo Vah, což jsou znamení příznivá. Panny jsou pečlivé, pořádné a rády se učí. Váhy jsou společenské, pěkné a vnášejí lad do svého okolí. To jako rodiče jistě oceníte.

Tak co, jdete do toho? :-)
Reklama