Před týdnem jste soutěžily o proměnu vzhledu včetně barvy očí za pomoci barevných kontaktních čoček Freshlook od Ciba Vision. Soutěžících, které dychtily stát se aspoň na chvíli někým jiným, bylo hodně, ale štěstí se usmálo jen na dvě z nich – Winklerku a medveda.
Sešly jsme v kadeřnickém a image studiu Fazona v pražské pasáži Millenium Plaza. První přišla Winklerka, tmavovlasá vysoká dívka s šedomodrýma očima. Jejím přáním bylo proměnit se pod rukama odborníků v modrookou blondýnku. Aby ta změna nebyla tak „natvrdo“, rozhodla se vyzkoušet paruku. Modré oči jí přinesla paní doktorka Drahoňovská z Ciba Vision - tedy nepřinesla oči, ale barevné kontaktní čočky Freshlook. Ani jedna z našich čtenářek, které přišly na proměnu, neměla s čočkami ve svých očích žádné zkušenosti, ale obě si velmi rychle přivykly. Těch pár slz se prostě utřelo a do práce se mohla dát paní kosmetička. Ta oživila Winklerčinu opálenou pleť make upem, zvýraznila její pěkné rty a opatrně nalíčila i oči. Všechno završila blond paruka kratší délky s ofinkou. Naše výherkyně si proměnu užívala a prohlásila, že už se rozhodla a jde do blond barvy. Snad to stihne ještě do Vánoc…
Medved je dívka sportovního typu, která si nijak zvlášť nelibuje v líčení a dokonce se přiznala, že sama nikdy nepoužívá například rtěnku. Světlehnědé vlasy a hnědé oči. Tak přišla na proměnu přirozená mladá žena s přezdívkou medved. Po „zásahu“ paní doktorky se proměnila v dívku s tyrkysovýma očima a po hodince strávené v kadeřnickém křesle se proměnila ve výraznou zrzku. K tomu ještě nápadné líčení, které dodalo jejímu vzhledu šmrnc, a proměna byla hotova. Druhý den nám medved psala, že ji na ulici nepoznala kamarádka, kterou potkala, a že její manžel po návratu domů prohlásil, že v čočkách vypadá jako mimozemšťan, ale nová barva vlasů se mu líbila.
Na větší fotky se můžete podívat ZDE!