S nastupujícím sychravým počasím hrozí našemu tělu nejrůznější choroby. Chceme-li prožít vánoční svátky obrněni proti zákeřným bacilům, neměli bychom se spoléhat jen na zázračnou sílu ovoce a zeleniny. Právě teď totiž našemu organismu nejvíce pomohou podpůrné prostředky, které zvýší jeho obranyschopnost.
Jeden z nejoblíbenějších, echinacea purpurea, je na našem trhu běžně k dostání v podobě kapek. Od prosince loňského roku je v prodeji Echinacea HARMONY LINE v podobě tobolek, kterou na náš trh přinesla farmaceutická společnost IVAX-CR a.s. Echinacea purpurea se po staletí využívala především k hojení ran a zánětlivých onemocnění. Dnes je používána při léčení chorob z nachlazení. Tento přírodní produkt zvyšuje obranyschopnost organismu a také schopnost bílých krvinek pohlcovat a ničit bakterie, čímž podporuje naši imunitu.
Echinacea je dobrým pomocníkem hlavně v obdobích chřipkových epidemií a nachlazení, kdy může pomoci ubránit se nákaze nebo zmírnit její průběh. Preventivně bychom měli užívat 1 tobolku echinacey dvakrát denně, při nachlazení 1 tobolku třikrát denně během jídla. Při bolestech v krku je dobré tobolku rozkousnout, aby účinná látka působila již na sliznicích v ústech a krku. Při prevenci odborníci doporučují užívat echinaceu po dobu tří týdnů, poté udělat třítýdenní přestávku, po které by se měl přípravek začít znovu užívat. Tento cyklus je vhodné dodržovat po celou dobu zvýšeného rizika nachlazení nebo onemocnění chřipkou.
Echinacea HARMONY LINE představuje důležitý potravinový doplněk pro posílení celkové imunity, zlepšení vitality organismu a zvýšení jeho odolnosti proti nepříznivým vlivům vnějšího prostředí a stresu. Užívání přípravku Echinacea zároveň působí preventivně proti projevům stárnutí a infekčním onemocněním.

Chcete se dozvědět něco víc i o dalších produktech řady HARMONY LINE? Podívejte se na stránky www.harmonyline.cz, kde naleznete kromě podrobných informací o každém z produktů také zajímavou soutěž.
Reklama