Prosinec je čas vánočních večírků, podnikových mejdanů a setkání s přáteli. Nakonec i ta poslední noc v roce si zaslouží pořádně oslavit. Obligátním problémem každé ženy, která je na nějakou takovou akci pozvaná, je to, jak se blýsknout ve společnosti. Co na sebe? Jaký účes? Jaké boty? A jaké líčení? Poradíme vám, jak být za hvězdu, i když budete mít na sobě šaty i boty z loňska a na hlavě jen roztřepané mikádo. Pozlaťte se!
Zlato je letos hrozně in, což jste si určitě už všimla v módě (pozlacené džíny, zlaté boty a kabelky) nebo v trendech z oblasti šperků. Zlato se prostě nosí. Tak proč ho nenosit i na kůži? K dostání jsou nejrůznější přípravky, kterými se před odchodem na párty můžete ozdobit a udělat tak tečku za svým dokonalým vzhledem.
Například sprchový gel se zlatými třpytivými částečkami od Oriflame může být tím pravým pomocníkem pro dotvoření vašeho slavnostního vzhledu. Gel je nejenom krásně blyštivý, ale je také parfemován květinovou vůní s dřevitými tóny vanilky, patchuli či cedrového dřeva.
Zdá se vám gel se zlatými glitry málo a domníváte se, že by vaše pokožka snesla toho třpytu a záře ještě více? Potom sáhněte po druhém „zlatém“ výrobku Oriflame. Pomocí praktického kuličkového aplikátoru nanesete zlato právě tam, kde ho chcete mít!
A teď už jen vklouznout do bot, obléci kabát a jde se na večírek!

Pokud se také chcete blýskat, můžete vyhrát blyštivý zlatý balíček od Oriflame v naší nové soutěži!
Další vánoční inspiraci najdete na www.oriflame.cz