To, že se ženy přímo vyžívají v různých voňavkách, je ve valné většině pravda. Ženy milují vůně nejen na sobě, aby samy voněly, ale také v prostředí kolem sebe. Opačné pohlaví je v lásce k vůním poněkud zdrženlivější. Najdou se i jedinci, kteří by na sebe nenalili ani za nic kapku vůně.
Někteří muži si dokonce lebedí ve své „zatuchlině“ a mocně opovrhují svými soukmenovci, kteří podle nich voní, jako kdyby prošla kolem parfumérie. Prostě někteří chlapi se smíchem tvrdí, že „správnej chlap musí smrdět i z fotky“ nebo že „správnej chlap musí smrdět kouřem, pitím a kozlovinou“. Co je kozlovina ale nikdo nedokáže pojmenovat. Kozel, jak je všeobecně známo smrdí na sto honů svou nezaměnitelnou vůní nebo spíš smradem, a tak někteří muži nenápadně maskují do tohoto přehnaného extrému svůj chlapský pach. Možná si tím alibisticky dokazují :-), že ještě nesmrdí jako ten kozel…
Přesto ale většina žen miluje, když chlap hezky voní nějakou příjemnou vtíravou a smyslnou vůní. Nebo alespoň, když chlap voní čistotou a mýdlem. Známý zpěvák Martin Maxa odpověděl při on-line rozhovoru na čtenářskou otázku, jaký je jeho oblíbený parfém, kulantně. Prý se neparfémuje, stačí se prý pořádně umýt.
Máte rády, když váš partner nebo jen muž, se kterým se dáte do řeči, voní? Nepřipadá vám úsměvné, když někteří jedinci chtějí smrdět i z fotky a ještě tím podtrhují svou „správnost chlapáctví“? Já myslím, že chlap má vonět a že jeho vůně není předsudek. Naopak, chlap, který zná ženskou duši a vsadí na osobitou vůni, má předstih před ostatními „smraďochy“. Taková opravdu správná vůně muže je totiž dost sexuální vábidlo. Jen si to vemte, nenadále se přimknete k nějakému muži a váš nos zpozorní a nasaje něco chlapského a příjemného (ne kozlovinu!!!!). Nezabliká někde v hloubi duše erotické světýlko? Jsem přesvědčená, že ano!
Možná uděláte radost svému partnerovi pánskými vůněmi, které jsou ode dneška v naší soutěži. Jsou to Crossmen Across a Adidas Ice Dive od COTY. Údajně jsou to vůně rafinované, smyslné pro individualisticky založené mladé a tvůrčí muže (Crossmen) a „vůně pro muže, který jede celý život v rychlém pruhu“, pro muže s odvážným duchem, který chce prožívat intenzivní pocity (Adidas). To by mě zajímalo, co ten adidas muž udělá, když chce zabočit :-). Nic se tu ale nepíše o kozlovině a vůni tabáku či alkoholu.