Vyřešit, co dát pod stromeček kamarádce, to bývá docela tvrdý oříšek k rozlousknutí. Mělo by to být něco, hezkého, milého, praktického a nemělo by to moc stát? Co takhle nějakou příjemnou dámskou vůni v praktickém vánočním balení s elegantní toaletní taštičkou, kterou určitě vaše kamarádka ocení?
Na pultech obchodů jsou teď všelijaké speciální nabídky od mnoha firem. Z nabídky firmy COTY jsme pro vás vybrali dva tipy. Prvním je vánoční balíček Chanson du Soleil, který potěší mladší, romanticky založené a sportovní dívky a ženy. Je to svěží a lehká vůně, složená s z vůně citrusů, květin, zeleného čaje, cedrového dřeva a dalších ingrediencí, která každému připomene nádherné okamžiky letní dovolené a která prosvětlí i ty nejsychravější zimní dny. Balení obsahuje toaletní vodu (50 ml) a deo spray (75 ml), to vše zahaleno do poloprůsvitné taštičky se žlutým lemováním, která se vaší kamarádce určitě bude hodit třeba při cestování nebo při návštěvě bazénu, solária či fitness studia.
Pro dívky a ženy, pro které život znamená jedno velké dobrodružství a originalita je slovo, které vystihuje jejich povahuje nejlépe, je určen vánoční balíček s vůní Exclamation Words. Stříbrná elegantní taštička obsahuje toaletní vodu (30 ml) a flakónek deo spray (75 ml). Exclamation Words je květinová vůně, která sluší energickým a dynamickým ženám, které rády riskují a vědí, co chtějí. Proto také tuto vůni nejlépe vystihuje emblém vykřičníku, který je jednotícím prvkem celé kolekce Excalamation.
Tyto výrobky, stejně jako další lákavé voňavé balíčky od COTY (kromě dalších vůní Chanson a Exclamation např. Adidas nebo Pret a Porter), najdete ve většině drogerií a parfumerií v republice.

Právě teď soutěžíme o dárkové balíčky Chanson du Soleil a Exclamation Words. Zapojte se do soutěže v rubrice Hrajte a vyhrajte!
Reklama