BODY BASICS vznikl počátkem devadesátých let v České republice jako nová originální značka kosmetických přípravků, reagujících na celosvětový trend rozvoje kosmetiky, založené na využití přírodních surovin vysoké kvality s vyloučením testování na zvířatech. Od roku 1995 můžete navštívit stále větší počet obchodů BODY BASICS ve všech větších městech České republiky a Slovenska, ale také v zahraničí. Obchody se svým interiérem s využitím přírodních materiálů snaží co nejvíce naladit své zákazníky na relaxační pocit přírodního prostředí a uvolnění. Celkovou filosofii BODY BASICS vystihuje i jednoduché a praktické balení samotných produktů i dárkových balíčků.
Jednotná filosofie prodeje značky BODY BASICS je zachovávána ve všech obchodech. Široká nabídka přírodních produktů oslovuje především ženy, ale je zde i speciální řada pro muže a vyberou si jistě i děti. Protože BODY BASICS má především na paměti spokojenost svých zákazníků, lze nyní výrobky BODY BASICS pohodlně nakoupit i na internetu, což je výhodou zejména v předvánočním období. V prodejnách BODY BASICS najdete výrobky péče o pleť (krémy, mléka, masky), o vlasy (šampony a kondicionéry), o tělo (mýdla, tělová mléka, peelingy), produkty z oblasti aromaterapie (masážní a koupelové oleje), vonné potpouri, svíčky, pánskou kosmetickou řadu, dekorativní kosmetiku, doplňky (koupelové a vlasové doplňky, tašky, bižuterie a další).
Novinkou v nabídce BODY BASICS jsou potravinové doplňky a vitamíny. Můžete například vyzkoušet tablety, které pomáhají při redukční dietě omezovat chuť k jídlu, aktivují funkci střev a dodávají tělu potřebné látky. Dalším přípravkem pro vaše zdraví jsou tablety z mořských řas, které pomáhají zvyšovat odolnost a obranyschopnost organismu a mají čisticí účinky. Tablety s lecitinem zase stimulují duševní výkonnost a pomáhají předcházet důsledkům nadměrné zátěže. Tablety s obsahem železa slouží jako potravinový doplněk při nedostatku železa v organismu, vhodné jsou zejména pro děti a těhotné ženy. Tobolky s česnekovým olejem pomáhají udržet mládí a vitalitu, zmírňují únavu a stres. Česnek účinně napomáhá regulaci hladin tukových látek v krvi, snižuje hladinu cholesterolu a v krvi působí protisrážlivě. Tobolky s echinaceou příznivě působí na tvorbu bílých krvinek, proto jsou vhodné v zimním období a v době infekčních epidemií.

Právě teď můžete v naší nové soutěži vyhrát pět dárkových balíčků BODY BASICS v hodnotě 500 korun. Soutěž probíhá na stránce Hrajte a vyhrajte a můžete do ní vstoupit také přes buton na hlavní straně.
Více informací a internetový obchod najdete na internetových stránkách BODY BASICS.