Kosmetiku Lybar Original a její produkty zná asi každý z nás. Tato značka nabízí stylingové přípravky, šampony, balzámy a nově i bezoplachové vlasové kúry. Všechny tyto pomocníky oceníte jak při speciálních slavnostních příležitostech, tak i v běžném životě. Pomohou vám obohatit jemné, rovné či kudrnaté vlasy i zkrotit vlasy husté a nepoddajné. Dosáhnout pěkného účesu, zdravých vlasů a jejich nejlepší kondice můžete nejen pomocí správného střihu a různých kadeřnických triků, ale hlavně také díky pravidelné intenzivní péčí a používání kvalitní vlasové kosmetiky.

Tipy a triky od Lybaru:

Jemné vlasy
Jemné vlasy vyadují pravidelnou péči. Nejlepší délka je na mikádo, ideálně pak postupně sestříhané. Zpevnit účes z jemných vlasů můžeme gelem, pěnovým tužidlem či lakem na vlasy
Gel je výborným pomocníkem při úpravě vlasů. Pomůže zvýraznit elegantní vlny či vykouzlit hladký účes nebo vytvořit tzv. mokrý efekt. Abychom gel nanesli rovnoměrně, můžeme použít hřeben nebo kartáč, kterým gel rozčešeme po celé délce vlasů. Univerzálním stylingovým přípravkem vhodným pro nejrozmanitější účesy je Lybar Original vlasový gel silně tužící.

Přirozeně vlnité vlasy
Pro tento typ vlasů není potřeba vymýšlet kreativní účesy, stačí zvýraznit vlny. Můžeme je následně zpevnit pěnovým tužidlem, které naneseme na mokré či suché vlasy. Výhodou pěny je, že vlasy nemastí ani nezatěžuje. Na krátké vlasy stačí nanést zhruba takové množství, které se vám vejde do dlaně, na delší pak dvakrát tolik.
Vlasová kosmetika Lybar Original nabízí několik variant pěnových tužidel, které se odlišují dle účinku tužení. Všechny obsahují kombinace keratinu, vitamínu B3 a provitamínu B5. Každá z vás si zajisté v této nabídce najde vyhovující tužidlo.

Rovné vlasy
Vypadají skvěle v jakékoliv délce. Můžeme z nich udělat rozmanité účesy, pro jejichž finální fixaci použijeme lak na vlasy.
Řada 5 druhů laků na vlasy značky Lybar Original kromě žádané fixace poskytuje vlasům i potřebnou ochranu a výživu. Obsahují látku elastin a kombinaci vitamínu B3 a provitamínu B5.

Česání a mytí vlasů
- K pročesávání vlasů používáme pružný kartáč se zaoblenými zuby, aby nepoškozoval kůži a samozřejmě ani vlasy
· Kartáčování má význam i pro pokožku, protože ji masíruje, prokrvuje a zbavuje olupujících se šupinek rohové vrstvy
· Před mytím vlasů nezapomeňte důkladně prokartáčovat vlasy po celé jejich délce
· Vlasy by se měly kartáčovat nebo důkladně pročesávat alespoň jednou denně
· Umývejte vlasy tak často, jak je potřeba, aby vaše vlasy byly vzdušné a lehké
· Šampony si vybíráme dle svého druhů vlasů

Vlasová kosmetika Lybar Original nabízí šampony pro všechny typy vlasů a balzám na vlasy pro jejich snadnější rozčesávání. Všechny šampony obsahují elastin a vyváženou kombinaci vitamínu B3 a provitamínu B5, u některých je ještě navíc i tzv. vitamín mládí – vitamín E. Tyto látky tvoří výživný mix, jenž přispívá k regeneraci a zlepšení celkové kondice vlasů a blahodárně působí na jemnou vlasovou pokožku. Pro snadnější rozčesávání po umytí doporučuje Lybar Original vlasový balzám s vitamíny a elastinem

TIP: Vyzkoušejte nové bezoplachové vlasové kúry Lybar Original
Lybar Original vlasová kúra regenerační je určená pro intenzívní péči o suché, narušené nebo extrémně namáhané vlasy. Je tvořena jemným, nemastným krémem, který vytváří na povrchu vlasu okamžitě ochranný mikrofilm. Po aplikaci jsou pevné, lesklé, poddajné a dobře hydratované.
Lybar Original vlasová kúra revitalizační je vhodná k intenzivní péči o všechny typy vlasů. Účinné látky získané z mořských řas vytvářejí na vlasech nemastný elastický film, jenž vlasy chrání před mechanickým poškozením. Minerály, stopové prvky a polysacharidy obsažené ve výtažcích z mořských řas se podílí na zacelení a obnově poškozené struktury vlasů a jejich hydrataci.

Samozřejmě vlasová kosmetika Lybar Original nezapomíná ani na muže. Nabízí jim neparfémované stylingové přípravky, kúru na vlasy i šampon, jejichž obal se nese v modré barvě.