I ti nejrezervovanější a nejtrpělivější z vás začínají určitě počátkem prosince propadat panice, že nestihnou vymyslet a koupit pěkné dárky pro své nejbližší. Neztrácejte nervy a nechte si poradit od osvědčené švédské kosmetické firmy Oriflame. Ta na vánoční trh přišla se speciálními dárkovými balíčky, kterými potěšíte jak mužskou, tak ženskou část vaší rodiny a přátel.

Jestli ještě pořád nevíte, co koupit pod stromeček muži vašich snů, pak se spolehněte, že vánoční souprava Midsummer určitě nezklame. Tato vůně, která je tradičně jednou z nejoblíbenějších pánských vůní Oriflame, se zcela samozřejmě dočkala své „vánoční verze“. Ve speciálním vánočním balíčku najde Muž vašich snů hydratující sprchový gel (100 ml) a mini verzi (10 ml) toaletní vody se svou oblíbenou vůní. Rozmazlete „toho svého“ směsí elegance a svěžesti!

Dárek, který udělá radost ženě každého věku, je vánoční souprava Délice. Co obsahuje? Flakónek toaletní vody Délice se svěží jarní vůní, kterou můžete „obléknout“ v každé situaci a náhrdelník potažený 18ti karátovým zlatem s krystalem v barvě jantaru. To vše najdete v tajemném balíčku Délice v celofánovém sáčku se zlatými hvězdami.

Právě teď se můžete zúčastnit na našem magazínu soutěže o deset dámských a deset pánských vánočních balíčků Oriflame!
Další vánoční inspiraci najdete na www.oriflame.cz