Patříte k vyznavačkám opálené pleti? Stýská se vám po létu, kdy jste mohla své tělo vystavovat slunečním paprskům a chytat barvu? Nebaví vás chodit do veřejných solárií, máte raději soukromí a klid domova? Tak napište Ježíškovi o skládací domácí solárium, které bude jen a jen vaše! :-)

Je jasné, že při pořizování domácího solária chcete mít jistotu, že bude nejen pěkně opalovat, ale také bude solidní, spolehlivé, kvalitní a zdravotně nezávadné. Právě takové je domácí solárium značky Philips HB 875 Sun Relaxmobile.
Toto praktické domácí solárium je vybaveno čtyřmi výbojkami pro opalování, v bočních částech jsou umístěny infraturbice, které vyzařují příjemné teplo. Takže se nejen hezky opálíte, ale zároveň si můžete nahřát zkřehlé klouby a kosti po návratu domů ze sychravého počasí.
Nezanedbatelnou výhodou tohoto solária Philips je to, že je skladné a mobilní. Můžete ho jednoduše složit do velikosti podstavce a pak bez potíží uklidit na nějaké nenápadné místo v bytě nebo v domě. Podstavec je vybaven kolečky, takže i manipulace s přístrojem je velmi snadná.
Pro použití tohoto solária nepotřebujete doma žádné speciální vybavení ani prostory. Prostě si jen solárium přistavíte například k posteli, aby trubice byly vzdáleny přibližně 65 cm od těla. Na rozdíl od celotělových solárií se můžete na lůžku volně pohybovat. Pak už si jen nastavíte požadovaný čas slunění a zařízení se po jeho uplynutí samo vypne.
Domácí solárium je ideální nejen pro získání krásné opálené pokožky, ale také jeho teplo můžete využívat pro relaxaci a uvolnění celého těla po namáhavém pracovním dni. Tak co, už jste napsala Ježíškovi o vlastní solárium? :-)

Solária Phlips se prodávají ve specializovaných prodejnách nebo můžete přímo kontaktovat firmu MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, TEL: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.