Už za čtyři týdny jsou tady Vánoce a vy si možná lámete hlavu nad tím, co letos dáte pod stromeček kamarádce, sestře, dceři, mamince nebo tchýni. Máme pro vás tip: darujte jim krásné a zdravé vlasy! Ne, nenavádíme vás k nákupu paruky nebo příčesku. Naším tipem na vánoční dárek jsou speciální vánoční balíčky vlasové kosmetiky Lybar Original v modré a fialové barvě.

Modrý balíček Lybar Original obsahuje čtyři výrobky: lak na vlasy, pěnové tužidlo, tužicí gel a novinku – vlasovou regenerační kúru. Všechny mají příjemnou téměř neznatelnou vůni, která „nebojuje“ s vaším oblíbeným parfémem. Lak na vlasy se silným tužicím účinkem je určen pro všechny typy vlasů. Vyživující pěnové tužidlo s obsahem keratinu, jojobového oleje a jiných vitamínů vyživí vaše vlasy od kořínků. Gel s extra silným tužicím účinkem je ideálním pomocníkem při modelování všech typů účesů. Péči o vlasy je pak možné obohatit pravidelnou aplikací nové regenerační kúry na vlasy. Lybar Original vlasová kúra regenerační je určena pro intenzivní péči o suché, narušené, nebo extrémně namáhané vlasy. Je tvořena jemným, nemastným krémem s obsahem rostlinných zdrojů. Účinné látky v ní obsažené vytvářejí na povrchu vlasu okamžitě ochranný mikrofilm, díky kterému jsou vlasy lépe chráněné proti vlivům prostředí, jsou pevné, lesklé, poddajné a dobře hydratované. Kúru je možné aplikovat po celé délce vlasů, přímo na pokožku hlavy, nebo jen na konečky vlasů. Nejvíc ji ocení všichni s dlouhými, suchými a velmi namáhanými vlasy. Kúra se po aplikaci neoplachuje!

Lybar Original fialový vánoční balíček obsahuje čtyři výrobky: lak na vlasy, pěnové tužidlo, tužicí gel a novinku – vlasovou kúru revitalizační. Výrobky ve fialovém balení charakterizuje silně tužící účinek. Lak na vlasy je určen pro náročnější, kreativní účesy, kterým dodá dlouhodobě stálý tvar a objem. Pěnové tužidlo je výborným pomocníkem zvláště pro náročné účesy vyžadující silnou fixaci. Gel dodá vašemu účesu tvar, pružnost a lesk. Péči o vlasy lze doplnit aplikací nové revitalizační kúry na vlasy Lybar Original. Je vhodná k intenzivní péči o všechny typy vlasů. Účinné látky získané z mořských řas vytvářejí na vlasech nemastný elastický film, který vlasy chrání před mechanickým poškozením i před nepříznivými vlivy prostředí. Minerály, stopové prvky a polysacharidy obsažené ve výtažcích z mořských řas se podílejí na zacelení a obnově poškozené struktury vlasů a jejich hydratace. Kúra se po aplikaci neoplachuje.

Zúčastněte se naší předvánoční soutěže o kosmetické balíčky vlasové péče Lybar Original! Vstup do soutěže z hlavní strany nebo z rubriky hrajte a vyhrajte!
Reklama