S nastupující zimou potřebuje naše tělo "nastartovat". Kdo má ale možnost jezdit v zimě do teplých krajů? Proto se většina lidí přiklání k užívání nejrůznějších potravinových doplňků. Pomocí může být řada HARMONY LINE. Najdete v ní všechno, po čem váš organismus prahne:
Vezmeme-li to odshora dolů, zvýšenou péči si určitě zaslouží vaše vlasy. Někdo je vystavuje mrazu, jiný je den co den dusí pod vlněnou čepicí. V každém případě potřebují pomoc. Tu jim poskytne přípravek Hair fit, který v sobě skrývá selen, zinek, křemík, biotin - což je vitamin H a kyselinu pantothenovou. To všechno dohromady představuje ideální koktejl pro vaše vlasy.
Zapomínáte? Třeba právě na to, že vaše tělo potřebuje vitaminy? Zkuste přípravek Ginkgo biloba, extrakt z nádherného stromu jinanu dvoulaločného. Přípravek nejenže příznivě ovlivňuje paměť, ale také zvyšuje prokrvení srdce a cév a pomáhá při šumění či pískání v uších.
Mezi univerzální pomocníky při udržování dobré kondice patří stále více populární pupalka dvouletá. Řada HARMONY LINE ji nabízí obohacenou o vitamin E a železo. Pupalka dvouletá má schopnost celkově vyladit váš organismus, a to zejména v předmenstruačním období a při menstruaci. Stará se také o kvalitu vaší pleti a nehtů, snižuje vysoký krevní tlak a současně hladinu cholesterolu v krvi. Vitamin E působí jako antioxidant a bojuje za vás proti volným radikálům.
Nebezpečné volné radikály radikálně potírá i Antioxidant komplex. Kromě toho konkuruje pupalce dvouleté v péči o ideální hladinu cholesterolu v krvi a jako správný elixír mládí působí proti stárnutí buněk. K tomu ještě stihne urychlovat regeneraci svalů.
Víte, co je třapatka nachová? Latinsky se jí říká Echinacea purpurea a pod tímto názvem začíná být velmi známá. Echinacea zvyšuje obranyschopnost organismu. Zlepšuje schopnost bílých krvinek pohlcovat a ničit bakterie, čímž podporuje naši imunitu. Má nejen antibakteriální, ale i protivirové účinky a navíc - při zevní aplikaci urychluje hojení ran.
Nakonec jsme si nechali hit letošní sezóny - jablečný ocet v kapslích. S trochou nadsázky se dá říci, že kudy teče, tudy léčí. Obsahuje velké množství pektinu, takže pozitivně působí na nervovou soustavu a pomáhá upravovat nepravidelnou činnost srdce. Ale hlavně: příznivě ovlivňuje funkci střev, což znamená, že s jablečným octem se snáze zbavíte tukových zásob, které jste se nastřádali během podzimu a ještě nastřádáte přes zimu. Tobolky jablečného octa obsahují i vitamin E - antioxidant a vitamin C, který nejenže napomáhá vstřebávání železa, ale ještě k tomu chrání vaše kosti a zuby.
Jestli jste se právě rozhodli začít s péčí o své tělo, máme pro vás dobrou zprávu. Na hlavní straně Žena in nebo v rubrice Hrajte a vyhrajte najdete přístup do soutěže o balíček se všemi zmiňovanými produkty!
Reklama