Už vás přestalo bavit šmrdlat si v ústech obyčejným kartáčkem na ruční pohon. Míváte záchvaty lenory, nebo si prostě jen nejste jistí, zda si své zuby čistíte správně? Pokrok ve světe automatiky přišel i do oblasti zubní hygieny. Tak na co čekat?
Pokud se vám nechce čistit si zuby ručně a postaru, vyzkoušejte čistění pomocí elektrického kartáčku na zuby. Takový kartáček si sice na sebe sám zubní pastu nenanese, ani do ruky vám sám neskočí, ale když zmáčknete příslušné tlačítko a zasunete si kartáček do správné polohy v ústech, kmitavým pohybem pomocí dokonalých speciálních štětinek vám začne zuby čistit. Navíc netlačí a nedře dásně, protože má výkyvnou hlavici, takže při větším tlaku se od dásně bezpečně vychýlí. U některých typů si kromě toho můžete nastavit timer, neboli časovač, případně vyměňovat hlavici a půjčovat si kartáček s ostatními členy rodiny. Ano, řeč je o elektrických kartáčcích od firmy Philips.

V nabídce této firmy jsou elektrické kartáčky od těch nejjednodušších až po velmi dobře vybavené a sofistikované. Stačí si jen vybrat:
Nejjednodušší je typ Philips Senziflex HX 1511. Má jen jednu rychlost, nemá timer – zvukové upozornění po 30 vteřinách čistění zubů. Disponuje jednou výměnnou hlavou. Je také z této řady nejlevnější, stojí 1190 Kč.
Dalším tipem je elektrický zubní kartáček Philips Senziflex HX 2530. Na rozdíl od levnější verze má možnost nasazení dvou výměnných hlav, které jsou v základním balení. Kartáček má timer a stojí 1790 Kč.
Nejvíce funkcí nabízí elektrický zubní kartáček Philips Senziflex HX 2565. Má dvě rychlosti, timer a skrytý zásobník na výměnné hlavy. Také design výrobku je velice zajímavý a moderní.

Elektrický zubní kartáček Philips můžete koupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, tel: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
Reklama