Čas od času každá z nás touží po radikální změně účesu. Změna barvy? To už tu bylo. Zkrátit? To jste taky nedávno udělala. Ale teď zase pro změnu toužíte po dlouhých a hustých vlasech… Jenže komu by se chtělo čekat dlouhé měsíce a roky, než zase dorostou? Máme pro vás tip. Nechte si vlasy prodloužit uměle.
Sebevědomí ženy dotvářejí maličkosti. Jestli to právě u vás je pocit, že vaše kštice není nic moc, zkuste metodu, která do našich kadeřnických salonů dorazila z USA. Je to patentovaný systém, který se jmenuje se Great Lenghts a na podrobnosti jsme se zeptali Vlaďky Požárové z kadeřnického a image salonu Fazóna, který sídlí v Praze v pasáži Millenium Plazza.
Jak proces prodlužování vlasů probíhá? Nejprve s kadeřnicí zkonzultujete svoji představu o délce a tvaru budoucích kadeří (nejoblíbenější jsou mírně zvlněné) a také je provedena diagnóza vašich vlasů. Samotná aplikace pak probíhá za pomoci vysokofrekvenčního přístroje, který za vyšší teploty a za přítomnosti přírodního keratinu připojí jednotlivé pramínky stoprocentně přírodních vlasů k vašim vlasům. Samotná procedura trvá 4 až 5 hodin, podle počtu připojených pramenů. Takto prodloužené vlasy lze následně upravovat jako vlasy vlastní, můžete je tedy s klidem trvalit, barvit, natáčet i fénovat. Můžete s nimi plavat, potápět se, vystavovat je mrazu i vedru. Prostě jsou jako vaše vlastní. A nikdo nic nepozná, protože spoje jsou nenápadné a důmyslně ukryté pod vašimi původními vlasy.
Když vás dlouhá hříva časem omrzí, můžete si ji nechat odborně opět odstranit a nemusíte se bát, že se tím původní vlasy poškodí. Kolik celá tahle paráda stojí? Cena je individuální, jeden pramínek stojí 350 korun a celkem můžete zaplatit od deseti tisíc výše. Na rozdíl od jiných metod, které se k prodlužování vlasů používají, však prý máte nové vlasy napořád, jen chodíte jednou za čtvrt roku na drobné úpravy.