Žádná žena se dnes neobejde bez kvalitní kosmetiky. Jak ale poznat, která je právě pro vás ta pravá? Nezáleží jen na pěkném obalu a solidní ceně, důležité je také mínění odborníků – dermatologů. Přečtěte si, co říká MUDr. Andrea Vocilková o novém krému Dove Body Silk pro celé tělo:
„Dosavadní zkušenosti s výrobky kosmetiky Dove určenými pro šetrnou hygienu a pravidelnou péči o pleť i těch spotřebitelů, kteří mívají po běžných přípravcích problémy, jsou natolik uspokojivé, že jsem netrpělivě očekávala další produkt, který rozšiřuje tuto již u nás velmi oblíbenou řadu přípravků. Mnohdy si ani neuvědomujeme, že neustálým opakovaným působením slabě dráždivých faktorů – například alkalií, nebo saponátů, ale i nadměrně častým máčením postupně narušujeme rovnováhu důležitých složek kožní bariéry a připravujeme tak snadnější cestu průniku závažnějších škodlivin k citlivým strukturám kožního imunitního systému.
Zdravá kůže je zpravidla dostatečně odolná proti vlivu alergizujících látek. Oslabená pokožka propustí molekuly alergenů do organizmu a u disponovaných jedinců vede tento stav po čase ke vzplanutí kožního zánětu – ekzému. Nedostatečná hydratace a neschopnost pokožky plnit funkci ochranné bariéry je podstatou mnoha kožních onemocnění.
Receptura krému Dove Body Silk obsahuje zejména hydratační faktory a ochranné složky, které zabezpečují výborné vstřebávání přípravku a vysokou schopnost hydratovat kůži a tím příznivě ovlivňují její odolnost proti působení dráždivých faktorů zevního prostředí. Jednotlivé složky krému Dove Body Silk byly vybrány se zřetelem na omezení možnosti alergizovat.
Moje specializace mi dovoluje posuzovat charakter výrobku nejen z pohledu běžného spotřebitele, ale i odborníka. O tom, jak na nejrůznější produkty reaguje dráždivá kůže, mě informují často i moji pacienti. Výsledky odborných studií zaměřených na účinky kosmetických výrobků a také moje osobní zkušenost mi dovolují zařadit celou škálu produktů Dove mezi nejvhodnější hydratační prostředky pravidelné denní péče. Velmi pohodlná manipulace a překvapivě snadné vstřebávání krému umožní pravidelné ošetření pleti. Pocit osvěžení a uvolnění, který následuje po aplikaci chladivého krému, a který provází známá jemná vůně, přetrvává dlouho po použití přípravku.“

Tak, to bylo slovo lékaře. A co říká o krému Dove Body Silk jedna z nejpopulárnějších českých hereček Zlata Adamovská, která nový tělový krém Dove Body Silk také vyzkoušela? „Kosmetika Dove na mě působí dojmem čistoty a zdraví. Jsem velice spokojená se vstřebatelností krému, ale zároveň i s dlouhodobým pocitem zvláčněné a jemné pokožky. Díky mé práci je mé tělo i tvář často vystaveno kritickým očím diváků, a tak jim musím věnovat zvýšenou péči, což mi nový tělový krém Dove Body Silk umožňuje. Vůně krému je jemná a decentní, a právě proto mi maximálně vyhovuje.“
Reklama