Pierre Cardin je jméno, které si většina z vás spojuje se světem módních přehlídek a klasické haute couture. Přesto je jeho jméno známé i ve světě vůní. Už od roku 1960 byla představena první pánská vůně s jeho jmenovkou a o 21 let také vůně dámská. Právě teď, rok poté, co Pierre Cardin oslavil 50 let své tvorby, přichází vůně z kolekce věhlasného návrháře k nám.

Začneme netradičně u ženských vůní. Modrá, to je barva snů, cestování, touhy po změně. Bleu marine pour elle je jako vzpomínka na léto, která se ale může stát dennodenní součástí vašeho života. Tato nezaměnitelná vůně spočívá ve spojení svěžesti mořské hladiny a zářivé smyslnosti. Je velmi ženská a smyslná. Kromě květinové vůně je v ní obsažena vůně dřeva a pižma, která navozuje pocit radosti ze života a smyslnosti. Žena, která nosí tuto vůni, je spokojena sama se sebou, je moderní a elegantní. Má ráda život a umí se z něj radovat, je optimistická a veselá. Zároveň však také citlivá, vnímavá a emotivní. Jednoduchá i rafinovaná. Ráda staví na odiv svou spontánnost a provokuje svou čistou ženskostí.
Modrá je ale také barva elegance a tradice, odvahy a rafinovanosti. A právě taková je i vůně Bleu marine pour lui. Název evokuje smyslnou sílu moře, rozlehlých scenérií a dobrodružství. Svěžest, mládí a rychlost. Tato vůně představuje spojení svěžesti a výraznosti, protože tak je charakterizován aktivní život moderního muže. Vůně vzbuzuje dojem mořské svěžesti, hloubky oceánu a tepla středozemního léta. Jemně svěží tóny citronu jsou v harmonii s vůní ušlechtilého dřeva a ostrého koření. Vůně Bleu marine pour lui podtrhuje mužský šarm, protože je určena pro opravdového muže, který se nebojí vzít svůj život do vlastních rukou. Vyhledává dobrodružství a svobodu. Je vášnivý a dychtí po silných zážitcích. Jeho vkus a záliby nediktuje móda, ale jeho vlastní zvědavost a cit.
Vůně Pour monsieur je vůně s tradicí, vznikla už v roce 1972 a je jednou z nejklasičtějších vůní Pierre Cardina. Je to vůně symbolizující francouzskou eleganci. Tato vůně je charakterizována kombinací jemných zelených složek s kořenitými prvky. Toto spojení nabízí vůni jemnou a velmi mužnou zároveň. Je určena pro muže, který je společenský a je to gentleman v pravém slova smyslu.