O blondýnkách se toho už napsalo a namluvilo spousty. Někteří lidé - a já myslím, že to jsou jistě nezajímaví muži, kteří u blondýnek neuspěli, nebo neúspěšné brunetky - jsou dokonce tak necitliví a hrubí, že vymýšlejí o blondýnkách vtipy. Podstatou těchto vtipů bývá to, že, eufemisticky řečeno, blondýnky oplývají pouze krásou těla. Že se jim jaksi nedostává na duchu.
Je to však zásadní omyl. Blondýnky jsou naopak velmi inteligentní a rafinované. Důkazem tohoto tvrzení je dokonalé maskování. Chytrá žena dobře ví, že pokud svou inteligenci podsouvá a předhazuje okolí, často neuspěje, neboť maskulinní kultura chytrým ženám příliš nefandí. Obalí-li však svou jiskřivou a pronikavou inteligenci do lehce naivního, roztomilého obalu (ano, občas může i rozkošně zašišlat), ukolébá obvyklou ostražitost, kterou mají muži vůči nebezpečným ženám. Takový ukolébaný muž pak blondýnce snese modré z nebe, aniž by měl pocit, že k tomu byl brutálně dotlačen obvyklými donucovacími prostředky agresivních, samostatných a navenek inteligentních brunetek.
Situací, v nichž blondýnky mohou uspět více než brunetky, je mnoho. Ať už při dopravní kontrole při překročení rychlosti o 60 km/h (Brunetka se hádá, že to není možné, blondýnka předstírá, že neví, kde jí to ukazuje tu rychlost.), při výměně píchlého kola (Brunetka tvrdí, že má jednání a nemůže se ušpinit, zatímco blondýnka předstírá, že neví, kde kola jsou.), na pracovišti (Brunetka se snaží přemluvit svého kolegu, že už musí domů, ať to za ní dodělá, zatímco blondýnka předstírá, že neví, kde má pracovní stůl.) nebo v domácnosti (Brunetka nutí svého partnera umýt nádobí, blondýnka neví, na co je to rozkošné stříbrné umyvadélko v kuchyni.)

A tohle se také říká o blondýnkách:

Blondýnka si objedná pizzu a číšník se jí ptá, jestli ji chce nakrájet na šest nebo dvanáct kousků. "Na šest. Dvanáct bych jich určitě nesnědla."

Víte, jak se říká tomu, když blondýnka nese pod paží otýpku sena? Externí paměťová jednotka.

Víte, co dělá tisíc blondýnek na dně Atlantiku? Hledají Leonarda di Capria.

Jak se říká blondýně v tmavé paruce? Umělá inteligence.

Co se stane, když se dvě blondýnky rozeběhnou proti sobě? Rozbije se zrcadlo.

Víte proč se blondýnka usmívá, když je bouřka? Protože si myslí že ji někdo fotí.

Víte proč se blondýnka dívá na porno až do konce? Protože čeká, až se vezmou.


připravila
Reklama