Skoro každá žena touží mít hezké, opálené tělo. Jakmile se venku oteplí a vysvitne sluníčko, spousta z nás rychle nastaví tělo teplým paprskům a chytá „bronz“. Co ale s tím, když je teď na podzim venku nevlídno a i když vysvitne sluníčko, nijak zvlášť nehřeje a nám při pomyšlení na svlékání naskakuje husí kůže?
Pokud nechcete mít ani v zimě pokožku barvy sýra, máte možnost opalovat se díky soláriím. Takové solárko ale nemusíte navštěvovat jen v zařízeních k tomu určených – kosmetických salonech apod., kde se střídají lidé jako na běžícím pásu, ale můžete je mít i doma. A to je přece příjemná představa - slunit se když máte chuť, jak dlouho chcete (pozor ale, abyste to nepřehnali!!) s pocitem, že tyto umělé paprsky patří jen vám.
Spolehlivá domácí solária jsou solária od Philips. Jsou určena pro domácnosti k soukromému použití, ne k masovým návštěvám v salonech či bazénech, kde vám nabízejí po vydatném plavání i možnost opálení.

Náš tip je domácí solárium HB 875 Sun Relaxmobile do Philips.

Je to novinka, kterou ocení všechny ženy. Velkou výhodou tohoto solária je to, že je mobilní – má decentní skrytá kolečka a dá se složit do velikosti podstavce. Díky tomu se dá doma velice dobře skladovat, zašoupnete ho jednoduše do komory či šatny a tak nikde nezabírá zbytečně místo. Prostě rozložíte, přisunete si solárium kam chcete, opalujete se a pak zase složíte. Je to velice výhodné. Toto domácí solárium má 4 výbojky na opalování, zároveň v bočních částech jsou infra trubice, které sálají příjemné teplo a umožňují navíc příjemné prohřátí celého těla. Domácí solárium vám tedy nepřináší jen paprsky, které vás hezky opálí, ale také příjemné relaxační teplo.
Představte si tu pohodu, když přijdete zmožena únavou z práce, zapnete si solárium, příjemně se nahřejete a přítel vám pak udělá masáž. Ideální situace, že? Relaxační účinky solária ale nemusíte využít jen před masáží, působí také proti stresům, depresím a podzimní únavě, je příjemné po sportování pro uvolnění celého těla…

Jak se takové domácí solárium používá?

Tento typ můžete použít při pohodlném lehu na lůžku, trubice si stačí nastavit do polohy vzdálené cca 65 cm od těla. Tato vzdálenost vám umožní svobodný volný pohyb na lůžku na rozdíl od celotělových oboustranných solárií. Čas, který chcete strávit pod opalujícími paprsky, hlídá časový spínač, který vás upozorní na ukončení časového limitu a zařízení vypne. Šňůra, kterou zastrčíte do zásuvky, měří tři metry, takže si solárko můžete postavit, kam potřebujete.

Dostali jste chuť se doma soukromě opálit? Pak určitě při svém výběru zauvažujte o soláriu tohoto typu - HB 875 Sun Relaxmobile do Philips. Je to dobrá investice, solárium má příjemný a praktický design a jeho funkce plně uspokojí vaší představu.
Pokud chcte takové solario mít doma, můžete ho koupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu: MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, TEL: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
Reklama