Cítíte se unaveni, bez elánu a energie a bojíte se, že na vás brzy něco vleze? Nenechte v tom své tělo samotné a buďte mu partnerem a rádcem. Jestli nechcete, aby mu v boji s infekcemi a únavou něco chybělo, poohlédněte se po nějakém jednoduchém způsobu, jak vše uvést na správnou míru.

Celkovou výkonnost organismu a jeho energetický potenciál ve významné míře ovlivňuje kvalita výživy. Když si chcete být opravdu jisti, že vaše tělo dostane to, co má, vyzkoušejte potravinový doplněk od firmy Walmark s názvem Energy Spektrum. Obsahuje základní vitaminy a minerály v množství nezbytně nutném pro normální růst, vývoj a fungování organismu. Konkrétně jsou to beta karoten, biotin, kyselina listová, vitamin A, B1, B2, B3, B5, B6, B12, C, D3, E, K4, draslík, hořčík, chrom, jod, mangan, měď, molybden, selen, zinek a železo. Navíc je součástí složení tohoto přípravku látka známá jako Coenzym Q10, která zajišťuje dostatek energie pro mentální a fyzické pochody lidského těla. Díky speciálnímu technologickému postupu použitému při výrobě tabletek Energy Spektrum je zajištěno postupné uvolňování vitamínů C, B1, B2, B3 a B6 v organismu.
Kdy je vhodné přípravek Energy Spektrum užívat? My, kdo jsme věčně uspěchaní a ještě těžko snášíme podzimní počasí, určitě oceníme jeho vlastnosti právě teď, kdy už na léto jen vzpomínáme. Je vhodný při přetrvávající únavě, oslabení, potížích s koncentrací, příznivě ovlivňuje fyzickou aktivitu, doplňuje a pomáhá zabraňovat vzniku nedostatku základních vitaminů a minerálů v důsledku nevhodné životosprávy. A co je na podzim, kdy se na nás chystají chřipky a další virová onemocnění, také důležité, že příznivě ovlivňuje obranyschopnost organismu a přispívá k udržení celkové dobré kondice.

Právě teď se můžete na hlavní stránce magazínu zúčastnit soutěže o patnáct balíčků Walmark, kde kromě přípravku Energy Spektrum najdete také další dva produkty této firmy, a to Vitavision pro péči o zrak a Osteostop s izoflavonoidy, který významně snižuje riziko obávaného řídnutí kostí.