Jistě znáte situace, kdy se donekonečna ptáte svých nezbedných dětí, jestli si večer či ráno vyčistily zuby. A znáte buď jejich protáhlé obličeje, že ještě néééé, nebo naopak překotné kývání hlavou, jen aby měly od této otázky pokoj a nemusely přiznat, že si zuby vyčistily rychlostí mezinárodního expresu.
Naším tipem, zejména pro rodiny s dětmi, jsou elektrické kartáčky Philips. Elektrické čistění zubů má mnoho výhod. Vibrující hlava kartáčku se štětinkami je vyrobená právě pro správné čistění zubů, které většinou opomínáme při klasickém čistění. Při čistění elektrickým kartáčkem nemusíte až zas tak dávat pozor, zda-li váš pohyb kartáčkem sem tam je správný a má správný sklon k dásni a k zubu. Stačí jen zapnout vibrování, které se pohybuje v půlkruhu, (neotáčí se dokola) a lehce přiložit k místu, které chcete čistit.
Kartáčky Philips s čisticí hlavou od Jordan mají štětinky uzpůsobené k normálnímu čistění zubů i k čištění mezizubnímu. Hlava kartáčku také samovolně kontroluje tlak, který vyvíjíte při čistění na zuby i dásně, a pokud je příliš veliký, hlava se uvolní a tlak ztlumí. Tyto kartáčky mají i časový timer, který každých 30 vteřin zabliká. To je dobré zejména jako kontrola pro děti, kterým maminka nakáže, že si každou stranu pusinky musí čistit tak dlouho, než světýlko zabliká. Dosáhnete tím čistění zubů dítěte minimálně na dvě minuty, což by měl být podle odborníků dostačující čas ke správnému vyčistění zubů. Navíc, zejména pro děti, je kartáček, který čistí skoro sám a navíc bliká, zábavná záležitost.
V jednom balení elektrického kartáčku na zuby jsou dvě čisticí hlavy Jordan, které si můžete při používání vyměňovat nebo je mohou používat dvě osoby. Samotné hlavy Jordan se mohou dokoupit i samotné, takže celá rodina může mít jedno elektrické tělo kartáčku a v držátku tolik samostatných čistících nástavců, kolik je členů domácnosti. Podle výrobců by se správně měly tyto čistící nástavce měnit po třech měsících aktivního používání. Balení, kde jsou dvě nové hlavy Jordan, stojí v běžném obchodě s malými spotřebiči 320 Kč. Samotné elektrické kartáčky Philips se pohybují v cenové relaci od 1000 Kč do 2490 Kč, podle typu a funkcí kartáčku.

Nemáte ještě doma elektrický kartáček? Právě o 5 kartáčků od Philips soutěžíme! Přečtěte si pozorně tento článek a odpovězte správně na soutěžní otázku! Pokud budete hlasovat jako jedna od třiceti do pětatřiceti, vyhrajete jej! Soutěž najdete buď na hlavní straně s upoutávkou nebo přímo v rubrice „Hrajte a vyhrajte“.
Pokud chcte takové kartáčky mít doma, můžete je koupit ve specializovaných prodejnách nebo přímo kontaktovat firmu: MERCANT spol s.r.o., U krbu 17, 100 00 Praha 10, TEL: 02/74779161, kde vám ochotně vyjdou vstříc.
Reklama