Určitě znáte z domova moc dobře „hadrové scény“, kdy vaše malá princezna stojí před zrcadlem a šílí, že v tomhle modelu tedy do školy rozhodně jít nemůže. I kluci si snes dávají záležet na svém vzhledu a bunda po starším bráchovi je možná praktická, ale přece jenom…
Také móda pro děti má své trendy, které lze s trochou snahy dodržet. Letošní podzim v dětském oblečení je samozřejmě pestrobarevný. Holčičky by měly nosit cokoli s velkým tiskem doplněným květinovým vzorem na přední straně, móda pro kluky je zase ovlivněna skateboardingem - takže téměř nutností jsou velké kalhoty pytlovitého střihu. K nim se budou nosit mikiny a trička s fotografiemi a tiskem vepředu. Stále se také drží džínovina všeho druhu. Oblečení pro kluky je rovněž inspirováno světem motorkářského sportu. Móda se nevyhýbá ani miminkům, jejichž oblečení by mělo být veselé a hlavně pohodlné.
Bohatou nabídku dětského oblečení za příjemné ceny najdete v nově otevřené prodejně švédské firmy KappAhl v pražském obchodním centru Nový Smíchov, které zahajuje svůj provoz právě dnes! Ještě pořád máte navíc šanci soutěžit o poukázky na oblečení KappaAhl, kterou najdete na hlavní straně magazínu a nebo přímo v rubrice Hrajte a vyhrajte.
Reklama