Podle posledních výzkumů agentury Sempes Punctum jsou mezi populací, a to zvláště dámskou, stále více oblíbeny mobilní vibrační telefony. Proč tomu tak je, vysvětluje psycholog PHDr. Jaromír Vzrůša: „To je prosté, mobilní telefon jako takový je pro ženy jednoznačným falickým symbolem. Pokud je ještě k tomu vibrační – tomu žádná zdravá a normální žena nemůže odolat, je to věc základních lidských instinktů.“
Na tuto skutečnost překvapivě zareagovali tuzemští výrobci dámského prádla. Firma INTIMO předvedla na mezinárodním veletrhu v Hamburku nové modely spodních kalhotek, které mají na předním dílu ve spodní části speciální kapsičku na mobilní telefon. Kapsičky se liší podle velikosti konkrétních typů telefonů a jednotlivé modely kalhotek pak nesou název telefonu, který do nich patří. „Je to úžasně praktické a vzrušující,“ komentovala převratnou módní novinku Katka Pačesová, naše přední modelka, která modely na veletrhu předváděla. „Když vám přijde esemeska, jste z toho úplně vedle. Dostala jsem během přehlídky zprávu a myslím, že to na mě bylo trochu poznat,“ červená se Katka.
Pod večerní šaty nebo pro dámy, které chodí „naostro“ vyvinula firma INTIMO podvazkové pásy se závěsným pouzdérkem, které fungují stejně spolehlivě jako výše zmíněné kalhotky.
Firma INTIMO za své revoluční modely sklidila na veletrhu po zásluze ohromné ovace a okamžitě se přihlásili i prodejci mobilních telefonů a operátoři mobilních sítí. Na trhu je od minulého týdne speciální sada „Hand-pocket“, která obsahuje dva telefony, jeden obyčejný a jeden vibrační se dvěma různými čísly, aby si uživatelky mohly samy posílat zprávy tak zvaně z „ruky do kapsičky“. Operátoři naopak nabízejí službu „Single“, ke které jsou k dispozici dvě čísla a dva dotované telefonní přístroje, z nichž jeden je vibrační.

Pro Ženu-in Roberta Tuhá, Hamburk