Stav naší pleti ovlivňuje několik faktorů. Zvenku na pleť útočí nežádoucí látky obsažené v ovzduší a zevnitř na ni působí permanentní stres, který vyvolává množství reakcí a podráždění volných nervových zakončení ve svrchní částí kůže, epidermu. Kromě stresu nás trápí také stárnutí pleti. Proto se kosmetické firmy stále snaží vymyslet optimální prostředek, který by zastavil čas projevující se na naší pleti. První krok k dosažení krásné pleti je jednoduchý. Je třeba začít u sebe.
Žijeme v uspěchané době a tak nemáme čas chodit každý týden do kosmetického salonu a nechat o sebe pečovat odborníky. Přesto o sebe můžeme pečovat i my sami. A neméně dobře. Protože se tento měsíc věnujeme ve zvýšené míře spánku, pojďme si teď povědět, co můžete udělat pro svou pleť před spaním.
V každém případě je třeba pleť dokonale odlíčit, a to za použití odličovacích a čisticích emulzí nebo gelů. Při cestování vám určitě přijdou vhod speciální vlhčené kapesníčky. Protože pleť potřebuje hydrataci, neměli byste zapomenout na tělové mléko, které dodá pleti vláhu a udrží ji tak hebkou, jemnou a pružnou po celý další den. Pleť na obličeji je dobré na noc ošetřit hydratačním krémem a rukám prospěje speciální krém na ruce.

V oblíbené řadě Multiactive od ASTOR najdete všechno, co pro správnou péči o pleť potřebujete. Nechybí ani čisticí emulze a tělové mléko – oba tyto výrobky můžete jako balíček právě teď vyhrát v naší nové soutěži.

Čisticí emulze Multiactive Astor čistí, hydratuje a zjemňuje pleť na obličeji. Obsahuje alfa-hydrokyseliny, které účinně odstraňují odumřelé buňky, obnovují pleť a tím jí dodávají většího jasu. Navíc zanechává pleť tak čistou a svěží, že již nemusíte použít tonikum.

Pravidelným používáním tělového mléka Multiactive od Astor dosáhnete výrazně vyšší hydratace a pružnosti pleti. Současně dochází ke snižování její drsnosti, která se projevuje zejména na loktech, kolenou a patách. Jak dokazují laboratorní výsledky, je působení tělového mléka Multiactive zřetelné již po čtyřech týdnech užívání. Tělové mléko se dobře vstřebává, nezanechává mastný film na pokožce a příjemně voní.