Na začátku třetího tisíciletí se mnoho lidí vrací k principům a zásadám starým i několik tisíc let, zabýváme se naší stravou, hledáme rovnováhu duše a alternativní způsoby, jak toho všeho dosáhnout. Místem, kde se můžete inspirovat, poučit a taky si něco zajímavého pořídit, je veletrh HARMONIE 2001, který proběhne od 21. do 23. září 2001 v Pražském veletržním areálu v Letňanech. Budete si zde moci vybrat z nabídky produktů zdravé výživy, přírodní kosmetiky, relaxační hudby, rehabilitace a regenrace. V rámci prodejní výstavy budete moci ochutnat dobroty vegetariánské kuchyně a produkty z biofarmy.
Kromě toho jsou zde pro vás připravena inspirativní setkání s odborníky, přednášky a semináře, na které jste srdečně zváni. Prostor, který bude zařízen podle zásad východního učení feng shui, nabídne ukázky jógy, tai-chi, budou zde probíhat besedy a prezentace. Například v pátek od 10 do 11 hodin proběhne přednáška o Irisdiagnostika a od 17 hodin na vás čeká hodinka s Tai – chi. V sobotu od 14 do 15 hodin můžete vyzkoušet Su jok onnuri terapii, a od 15 hodin je na programu přednáška studia ARC o feng shui a geomancii v obytném prostoru. V neděli zase můžete v prezentačním místě A zavítat v poledne na přednášku pana Turnovského o filosofii transpersonální astrologie, od 13 hodin se od M. Svorové dovíte něco o EEG (biofeedback) a od 14 je na programu přednáska Astrologie pro zdraví J. Měšťanové. Prezentační místo B má od 12 hodin na programu Tibetskou přírodní medicínu (ing. Tichanovský) a od 15 se můžete setkat s astrologem ing. Baudyšem. Po dobu výstavy zde mohou návštěvníci využít bezplatné nabídky regeneračních masáží a měření glykemie. Seznam přednášek najdete na www.terinvest.com.

Ve dnech 22. - 23. 9. 2001 platí vstupenky také pro vstup na veletrh Sport Prague, probíhající ve vedlejších halách veletržního areálu. Návštěvníci mohou využít bezplatnou veletržní linku ze stanic metra B Českomoravská a Vysočanská, která je odveze až před bránu areálu.
Reklama