Doba prázdnin a dovolených je zase za námi a nás už zase vtahují do svých sítí stres, spěch a starosti. Podzim, který se blíží a přinese s sebou ochlazení a plískanice, nám taky nijak nedodá. Proto bychom se měli na chvíli zastavit a zamyslet se nad tím, zda nežít trochu víc wellness. Třeba s pomocí čajů NATIVA, jako jsou zelený čaj nebo rooibos. Jsou nízkokalorické, bohaté na vitaminy a minerální látky a mají příznivý účinek na naše tělo i na naši duši.

Zelený čaj je v Číně a v Japonsku už téměř 3000 let považován za elixír života. Od dávných dob se mu připisují blahodárné účinky na lidský organismus, je znám jako mimořádně hodnotný a povzbuzující nápoj, který zároveň pomáhá chránit před mnoha nemocemi. Řadou vědeckých studií bylo v zeleném čaji prokázáno na 400 komplexně působících látek. To už je důvod, abyste vyzkoušeli nápoj Nativa Green tea, který v sobě sdružuje všechny pozitivní vlastnosti zeleného čaje a protože se pije chlazený, ještě navíc vás příjemně osvěží v kteroukoliv denní či noční hodinu. I vy, kdo dbáte o svou linii, najdete v zeleném čaji svého spojence. Zelený čaj Nativa totiž obsahuje jen velmi málo kalorií, takže je skvělým doplňkem dietních režimů. Přidaná citrónová šťáva navíc chrání hodnotné látky obsažené v nápoji, jimiž jsou katechiny, vitamíny a minerální látky přispívající k aktivizaci paměti, kreativity a vitality. Podle posledních vědeckých studií by tento nápoj mohl mít i výraznější vliv jako antioxidant a látka působící proti volným radikálům.

Čaj Redbush (Rooibos) pochází z listů jihoafrického keře Rooibos, který roste ve volné přírodě. Temně červená barva čaje Nativa Redbush připomíná západ slunce. Snad i proto se doporučuje k večerní meditaci. Jeho aromatická a přírodně sladká chuť odpoutávají od každodenního stresu. Zvlášť hodnotný je tento nápoj tím, že prokazatelně obsahuje více než 200 substancí, od minerálů (železo, měď, vápník, fluor ….) až po bioaktivní látky aspalathin a aquercetin, které pomáhají chránit organismus před volnými radikály, pomáhají posilovat imunitní systém a navíc působí povzbudivě na lidskou psychiku, dokonce pomáhají odstraňovat potíže spojené s premenstruačním syndromem. Navíc neobsahuje kofein a je tedy ideální i pro děti a nastávající maminky. Podobně jako zelený čaj je i nízkokalorický Rooibos vaším přítelem při dietních programech.
Reklama