Už odedávna používají lidé rostliny nejen jako zdroj potravy, ale také pro léčebné či kosmetické účely. Vědomosti a znalosti o účincích té které rostliny se předávaly z matky na dceru, takže dnes například víme, že lobelku nebo kopretinu řimbabu lze užívat k zahnání bolestí hlavy, na vyrovnání menstruační nepravidelnosti působí kontryhel nebo andělika čínská, s kvasinkovými infekcemi bojuje měsíček a čajovník, stejně jako pupalka dvouletá a máta peprná jsou vhodné ke zmírnění premenstruačního syndromu (PMS). Velmi významné jsou také příznivé kosmetické účinky přírodních léčiv, které mohou působit jak zvenku, tak zevnitř.
Pro vyladění hormonální rovnováhy ženského organismu byl v USA vyvinut stoprocentně přírodní preparát HerBust, který má zároveň příznivý vliv na tvar a velikost poprsí. To se po jeho dlouhodobém užívání stává pružnějším, plnějším a větším. Výrobek neobsahuje žádné syntetické látky, barviva nebo konzervační prostředky ani estrogen nebo jiné hormony.
Jak HerBust působí na ženský organismus? Při pravidelném užívání pozitivně ovlivňuje hormonální rovnováhu, odstraňuje nepravidelnosti cyklu i bolesti a křeče související s menstruací, změny nálad, PMS, klimakterické obtíže, problémy neplodnosti, deprese, nervové napětí apod. Ve skutečnosti to není nic překvapivého, protože léčivé rostliny, které HerBust obsahuje, byly po staletí používány při léčbě potíží spojených s ženskými cykly a reproduktivní činností.

HerBust můžete nyní vyhrát v naší soutěži a sama jeho účinky vyzkoušet. Více informací a objednávkový formulář najdete na stránkách www.herbust.cz.