Firma JMP, s.r.o. je česká firma, se kterou se můžete na trhu setkávat od roku 1994. Název firmy "JMP" má dva významy: jednak vyjadřuje hlavní zaměření firmy, tj. Jelínek - matrace - postele, druhý význam vychází z počátečních písmen jmen obou majitelů firmy, tj. Jelínek - Martina - Petr. Firma se prezentuje pod označením Studio zdravého spaní®, které označuje její hlavní zaměření – prodej matrací, postelí a ložnic. Studia zdravého spaní® najdete v Praze (v Michli a na Malé Straně), v Brně (v Králově poli) a ve Valašském Meziříčí. Každý zákazník se v prodejnách JMP setká s příjemným interiérem a s ochotným vyškoleným personálem, který je připraven poradit s výběrem zboží.
Studio zdravého spaní® JMP je v současnosti největším prodejcem ložnic z přírodního dřeva od českých a moravských výrobců. Vybrat si můžete z několika desítek typů ložnicových sestav a variant provedení - jak pro dospělé, tak pro děti. Ložnicové sestavy jsou variabilní a u některých typů je možno zhotovit i atypické díly. Samozřejmostí jsou u většiny nabízených postelí prodloužené délky nad 200 cm, v nabídce najdete i méně obvyklé šířky postelí – (120 nebo 140 cm) nebo zvýšené postele vhodné např. pro seniory.
Nejdůležitější součástí postele je její matrace. Firma JMP je výrobcem systému VALTY® - ortopedických roštů s matrací. „VALašské rošTY“ patří ke špičkovým výrobkům v oblasti lehacích ploch. Jedná se o zdravé a individuálně konstruované lůžko dle přání a požadavků zákazníka. V nabídce Studií zdravého spaní® jsou dále latexové (kaučukové), pružinové a polyuretanové (pěnové) matrace ve škále od standardních po komfortní i klasické lamelové rošty. Rošty a matrace je možno zhotovit na míru podle přání zákazníka. Vybrané typy matrací je možno doplnit polohováním - ručním nebo motorovým.
Důležitými doplňky zdravého spaní jsou vhodné polštáře a přikrývky. Studia JMP nabízejí několik typů anatomických polštářů, které jsou plněny dutým vláknem, ovčí vlnou, pohankovými slupkami, mohou být vyrobeny ze značkových polyuretanových pěn Durén nebo z latexové pěny (kaučuku). Studia JMP dále nabízejí ložní soupravy z dutého vlákna a elastická prostěradla i atypických rozměrů.

Kompletní nabídku firmy JMP, s.r.o. najdete na internetové adrese www.jmp.cz, kde najdete i kontaktní adresy jednotlivých prodejen. Prostřednictvím internetu si můžete také nechat zdarma zaslat katalogy matrací a roštů nebo postelí a ložnic. Čtenářky a čtenáři ženy-in navíc mohou až do 20. října 2001 využít kupón na slevu, po jehož předložení získají slevu ve výši 3 % na veškeré zboží ze Studia zdravého spaní® JMP.
Reklama