Značku Oriflame není v současnosti třeba zdlouhavě představovat. Tato švédská kosmetická firma si svou pozici celosvětově vybudovala již více než před třiceti lety a dnes se svými zkušenostmi mezinárodní kosmetické firmy prodává své výrobky ve více než 60-ti zemích světa. Jen v České republice tvoří její prodejní síť přes 45 000 členů klubu Oriflame, tedy lidí, kteří mají kosmetiku Oriflame rádi, pravidelně si jí kupují nebo jí obdarovávají své blízké. Někteří z nich uchopili i šanci vytvořit si pomoci obchodního plánu Oriflame svou vlastní nezávislou kariéru.
Oriflame již od svých počátků věří v dokonalost přírody, jejíž součástí člověk neodmyslitelně je. V souladu s poznatky náročných potřeb současného spotřebitele přináší Oriflame širokou škálu 400 nejrozmanitějších výrobků pleťové, dekorativní, tělové a vlasové kosmetiky a vůní. Ty jsou vyvíjeny a zušlechťovány v moderních laboratořích podle přísných mikrobiologických norem a tak se naplňuje jedna ze základních myšlenek Oriflame, přinášet „to nejlepší z vědy ve spojení s tím nejlepším z přírody“. Výrobky Oriflame se netestují na zvířatech, nepoužívají se v nich žádné složky živočišného původu a obaly výrobků nepoškozují životní prostředí, protože jsou recyklovatelné. Navíc u málokteré společnosti se setkáte s propracovaným systémem týkající se nespokojenosti spotřebitele s výrobkem: tzv. záruka nejvyšší kvality, která u Oriflame funguje, umožňuje výměnu nebo vrácení výrobků z jakéhokoliv důvodu do 10 dnů ode dne nákupu. Tím jsou zákazníci pojištěni do plné hodnoty každého nákupu. Oriflame toho nabízí mnohem víc…
Jestli vás výše uvedené řádky zaujaly a možná i osvětlily některá fakta, týkající se kosmetiky Oriflame, a tuto značku jste si oblíbily, máme pro vás vynikající novinkovou zprávu! V období od 1. 9. do 31.10. máte možnost stát se členem klubu Oriflame zcela zdarma, získat navíc dárek a okamžitě začít využívat všech výhod, které členství v klubu přináší! Mezi největší patří především trvalá a neomezená možnost nákupu kosmetiky Oriflame s 30% slevou – to je důležitá informace pro vás všechny, kterým doposud nebylo jasné, “jakže to všechno vlastně funguje”. Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete výrobky dále prodávat nebo je budete odebírat jen pro svou osobní potřebu. Jako zdroj inspirace vám samozřejmě poslouží každý měsíc nový kosmetický katalog, který od nás budete pravidelně dostávat.
A jak se této speciální akce zúčastnit a členem klubu Oriflame se stát? Každý nový zájemce o členství v klubu musí mít svého sponzora, který mu pomůže s registrací a orientací ve firemním systému. Pokud žádného člena klubu neznáte, Oriflame vám nabídne kontakt na úspěšné členy v oblasti, která vám nejlépe vyhovuje – kontaktujte proto infolinku Oriflame 02/71 024 999 nebo stránky www.oriflame.cz, kde se dozvíte podrobnosti o mimořádné akci ke vstupu do Oriflame.