Myslíte si, že volba Miss je docela nuda, protože vy byste se raději dívala na pohledné mladé muže než na dlouhonohé krásky? Tak si zvolte svého Muže roku 2001! Soutěž, do které se přihlásilo 1108 mužů z celé republiky, bude vrcholit závěrečným finále v sobotu 22. září v Náchodě. Co je to za pány? Podle organizátorů převládali mezi přihlášenými barmani, studenti a podnikatelé. Na 14 finalistů se můžete podívat třeba hned teď a TADY a rovnou můžete hlasovat pro „toho svého“ :-)

Finálovým večerem bude provázet modelka a moderátorka TV3 Lucie Koňaříková, zazpívají Věra Špinarová, Marcela Holanová, Pavel Vítek, skupina Ha Ha a mnoho dalších. V porotě zasedne moderátorka a spisovatelka Bára Nesvadbová, moderátor a tanečník YEMI A.D., herečka Markéta Hrubešová, Hana Křížková, Miss Blond 2001 Petra Ježková, Miss ČR 2000 Michaela Salačová, houslista Pavel Šporcl a další osobnosti.

Ale vy nemusíte čekat až na 22. září - teď jste tady jako členka poroty i vy, protože si můžete zvolit svého Muže roku Tiscali/World Online 2001 – stačí si jen vybrat některého ze 14 finalistů soutěže Muž roku 2001 a poslat mu přes internet svůj hlas. Tím, že budete hlasovat pro svého favorita se automaticky zapojíte do soutěže o zajímavé ceny od společnosti Soare sekt, která je partnerem projektu. Soutěž trvá do 9. září 2001.

Ve dnech 22. a 23. září navíc proběhne v Náchodě charitativní akce na pomoc dětem z dětských domovů, ústavů a stacionářů nazvaná Den nezávislosti aneb Nemysli jen na sebe. V letošním roce se pod záštitou předsedy Senátu ČR Petra Pitharta a starosty města Náchoda Miloslava Čermáka, uskuteční již čtvrtý ročník této akce. Pro všechny, kdo se přijdou podívat je připraven bohatý program – hudba, hry, soutěže, pokus o rekord v pojídání ledové čokolády. V neděli je pro děti ze stacionářů dětských domovů a ústavů připraveno dětské bingo se spoustou zábavy, známých osobností a dárků. Odpolednem bude provázet Leoš Mareš z ranní show na Evropě 2. V rámci binga vystoupí Jiří Korn, Světlana Nálepková, Jitka Asterová a další osobnosti. Na nedělní večer je připravena velká módní přehlídka, prezentující firmy východočeského regionu. Během večera vystoupí Jitka Zelenková, Zuzana Norisová, Jan Révai a další.

Více informací najdete na stránkách Tiscali/World Online .