S Lenkou se kamarádíme už od střední školy a naše kamarádství vydrželo až dodnes, kdy je nám oběma přes třicítku. Nevídáme se často, nebydlím už v Praze, ale pokaždé, když přijedu, sejdeme se na pokec. Lenka je hrozně milá holka, jenže je na ní něco, s čím by měla asi něco dělat. Je totiž hrozně cítit potem. Vím, že není žádná špindíra, a proto si spíše myslím, že její problém pramení z nějakých zdravotních problémů, ale je to opravdu hrozné. Přestože jsme kamarádky už hrozně dlouho, nikdy jsme se o žádných intimnostech nebavily, a tak mi přijde nevhodné říkat jí, že by o sebe měla víc dbát.
Moje sestra mi radí, že jí mám třeba k nějaké příležitosti dát jako dárek nějaký parfém nebo deodorant, nebo nějak nenápadně stočit konverzaci na to, že jsem zrovna objevila bezvadný antiperspirant a že jsem s ním hrozně spokojená a ať ho taky zkusí. Ale já mám strach.
Bojím se, že mou lest prokoukne a bude to hrozně trapné. Melou se ve mně pocity. Na jednu stranu mi do její hygieny nic není, ale na druhou stranu si říkám, že bych jí tím třeba pomohla. Myslím, že ani v životě nechodila s žádným mužem, a tak mě napadá, že by to klidně mohlo mít souvislost s tím, že není zrovna voňavá. Jinak je totiž Lenka docela pěkná ženská, štíhlá blondýnka s pěknou tváří, ale myslím, že je klidně možné, že kvůli tomu svému problému je pro muže nepřitažlivá. Myslíte, že bych ji to měla bez okolků říct, nebo bych měla poslechnout sestřiny rady s dárkem? Budu moc ráda, když mi poradíte nějaké šetrné řešení, kterým bych jí neublížila.
Martina V.
Poradíte Martině? Máte podobné zkušenosti? Znáte někoho, kdo má stejný nebo podobný problém? Napište nám své názory!