Snadné použití tvarovacích přípravků
Příležitostí, kdy žena touží po jiném, zajímavým účesu se nabízí hodně. Jsou to pracovní, či osobní schůzky, večírky, plesy a jiné akce, na kterých chce vyniknout a ukázat svou osobnost. V každé situaci stojí před zrcadlem a přemýšlí, jak by nejlépe a hlavně jednoduše vyčesala hezký účes, který bude držet. Přitom stačí použít kvalitní tvarovací přípravky na vlasy, způsob, jak tyto přípravky použít a účes je na světě.
Tvarovací gel
Gel je výborným pomocníkem při úpravě vlasů, když chceme zvýraznit elegantní vlny, hladký účes nebo mokrý efekt. Abychom gel nanesli rovnoměrně, můžeme použít hřeben nebo kartáč, kterým gel rozčešeme po celé délce vlasů. Univerzálním stylingovým přípravkem vhodným pro nejrozmanitější účesy je Lybar Original vlasový gel silně tužící (fialový obal). V případě, že tento gel není pro Vaše vlasy natolik tužící, aby účes zpevnil, použijte Lybar Original vlasový gel extra silně tužící, který se nese v modré barvě. Výhodou tohoto gelu je i neutrální parfemace, jenž nechá vyniknout Vašemu parfému. Je vhodný na úpravu a modelování všech typů účesů, kterým dodá lesk, pružnost a ten správný tvar.
Tip: gel vetřete do vlhkých vlasů a účes vytvarujte hřebenem nebo prsty. Pro dosažení „mokrého efektu“ použijte vetší dávku gelu. Vlasy vyfénujte nebo nechte volně doschnout.
Pěnové tužidlo
Hodí se výborně jak na suché, tak na mokré vlasy. Výhodou pěny je, že vlasy nemastí a nezatěžuje. Je lehká a po její aplikaci se vlasy lehce rozčesávají. Na krátké vlasy stačí množství tužidla do dlaně, na delší dva krát více. Vlasová kosmetika Lybar Original nabízí několik variant tužidel – dle účinku tužení.
Lybar Original pěnové tužidlo silně tužící je výborným pomocníkem zejména pro náročné účesy vyžadující silnou fixaci. Tužidlo obohacené elastinem a vitamíny pro větší plnost, objem a lesk se snadno nanáší a lze ho použít i pro zdůraznění jednotlivých módních detailů účesu. Nese se ve fialové barvě, která je charakteristická pro silně tužící účinek.
Lybar Original pěnové tužidlo normálně tužící v zelené barvě, je vhodné pro úpravu všech typů vlasů. Účes perfektně zpevní a dodá mu plnost, objem i tvar. Je vhodný k použití i pro zdůraznění jednotlivých módních detailů účesu. Obsažený elastin spolu s vyváženou kombinací vitamínů B mají příznivý účinek na zdraví a krásu Vašich vlasů.
Lybar Original vyživující pěnové tužidlo silně tužící v modré barvě je vhodné k úpravě všech typů vlasů. Obsahuje mimo kombinace keratinu, vitamínu B3 a provitamínu B5 také jojobový olej. Napomáhá regeneraci vlasové pokožky, zlepšuje vzhled vlasů a eliminuje nepříznivé účinky prostředí na vlasy. Obsahuje i UV filtry, jež zajišťují celoročně ochranu vlasů před sluncem.