Francouzská kosmetická značka RoC více než čtyřicet let nabízí účinné a vysoce kvalitní kosmetické přípravky k ošetření všech typů pokožky. Svou oblibu si našla u mnoha žena, které si jsou vědomy, že zdraví pokožky je stejně důležité jako její krása. Kosmetika RoC jako první na světe vyvinula hypoalergenní kosmetické přípravky, které neobsahují aromatické látky a neucpávají póry, je zárukou viditelných a trvalých účinků a přitom je cenově dostupná.
Ve dne ani v noci si nemusíte dělat vrásky!
Z široké kosmetické řady společnosti RoC vám představujeme krémy, které se dokáží velice úspěšně poprat s vráskami.
Retinol Actif Pur Jour je denní hydratační krém proti vráskám, který prodlužuje působení retinolu během dne a chrání pokožku proti vnějším vlivům, které způsobují tvorbu vrásek. Krém obsahuje UVA, UVB filtry a hydratační složky, které dodávají pokožce pružnost. Trvalé účinky krému v podobě jasnější a vyhlazenější pokožky jsou patrné už po 12 týdnech pravidelného používání.
Kvalita a účinnost krému byla potvrzena v prestižním testu francouzského časopisu „60 Millions de consommateurs“ (60 milionů spotřebitelů, duben 2001), kde byl ohodnocen společně s další značkou jako nejúčinnější krém proti vráskám z dvanácti světových konkurenčních značek.
Retinol Concentré Bi-Actif je noční krém proti vráskám, který je vhodný pro nejintenzivnější působení proti vráskám v noci, kdy retinol snadněji proniká hluboko do buněk pokožky, kde vrásky vznikají. Vráska se objeví ve chvíli, kdy se buňka nedokáže obnovit dostatečně rychle. Retinol, uložený až v samotném jádru buněk, se uvolňuje dle potřeby, aby povzbudil tvorbu buněk a zároveň vyplnil vrásky zevnitř. Vrásky se během 12 týdnů pravidelného používání krému viditelně a trvale zmenšují.
Retinol Actif Pur Yeux / Levres je speciální krém proti vráskám, který je určen pro ochranu nejjemnější pokožky - partií kolem očí a úst. Díky obsahu retinolu a laktózy viditelně redukuje vrásky v těchto partiích.

Neutrogena - snadné řešení problémů s pokožkou a vlasy!

Naše životní prostředí se bohužel zhoršuje a to souvisí i se zvyšujícím se počtem lidí, které trápí různé alergie a problémy s pokožkou. Jen v ČR se počet takto postižených lidí od minulého roku zvýšil o 20 % u mužů a o 30 % u žen. Je velmi důležité, abychom si uvědomili, že správnou péčí o naši pokožku lze mnohým kožním problémům předcházet.
Neutrogena je značka kosmetiky, která dokáže vysoce efektivně poskytnout prevenci, ale i řešení pro již propuklé kožní problémy. Značka vznikla v americkém Los Angeles a její kvalita si rychle získala celosvětový trh. Velký obchodní úspěch má i v takové kosmetické velmoci jakou je Francie, což zajisté svědčí o vysoké účinnosti nabízených výrobků.

Hedvábné ruce a smyslné rty
Z široké řady výrobků značky Neutrogena vám představíme dva zástupce. Jeden ženě pomáhá udržet si hezký vzhled rukou a druhý smyslnost rtů.
Krém na suché a popraskané ruce je hydratační krém s vysokým obsahem glycerinu a dalších látek, které díky svému vzájemnému působení vytváří na kůži film s ochranným účinkem proti vlivům zevního prostředí. Klinické studie prokázaly, že krém má vysokou účinnost a je možné ho využít jako ochranný a regenerační prvek, např. při práci zdravotních pracovníků, sportovců, techniků, při práci s vodou a čistícími prostředky. Krém je rovněž doporučován matkám na potírání rozpraskaných bradavek, což dokládá jeho opravdovou šetrnost k pokožce.
Tyčinka na rty představuje okamžitou a účinnou úlevu a ochranu pro suché a popraskané rty. Je protizánětlivá a vysoce hojivá. Své kvality prokazuje i v nepříznivých klimatických podmínkách jako je sucho, vítr a mráz. Každá žena si tak může vychutnat sebeexotičtější sport nebo cestování dle libosti a její rty budou vždy svůdně dominovat její tváři.
Oba produkty značky Neutrogena mají vysoký ochranný a hydratační potenciál založený na norské receptuře. Nabízí je vybrané lékárny, kde se zároveň můžete poradit s odborníky. Jsou doporučeny dermatology.