Ve svých dotazech se nás poměrně často ptáte na nový módní trend, kterým je depilace a krášlení přirození. Co letí a kde vám mohou podobné zákroky udělat?
Připadalo mi nejpřirozenější zeptat u odborníků nejpovolanějších – v pražském Ústavu lékařské kosmetiky. Tam jsem však nepochodila, objednávací paní mi zděšeně a znechuceně řekla, že podobný zákrok prý ještě nikdo nechtěl provést, a pokud by chtěl, byl by pravděpodobně odmítnut. Vzala jsem Zlaté stránky a zkusmo obvolala několik kosmetických salonů – vesměs všichni depilují voskem, což by na citlivé partie nebylo možné použít, a kdo používá i jiné způsoby depilace, ten by zase nebyl ochoten takový zákrok provést.
Pak jsme si v redakci vzpomněly, že na podobné téma mluvila kdysi dávno na našem chatu Soňa Polonyiová, erotická odbornice na slovo vzatá. Soně jsme zavolaly a zjistily jsme poněkud překvapivé informace:
Ještě nedávno v Praze existoval kosmetický salon, který podobné zákroky prováděl (jediný v republice!). Jeho provozovatelka však měla takové potíže, že salon musel ukončit svou činnost, a nejbližším místem, kde si dnes můžete nechat udělat nějakou tu parádu na „pipinku“, je Vídeň. Ve Vídni je prý minimálně šest salonů, kde vám udělají, co si jen budete přát. A protože Soňa ve Vídni před nedávnem byla a o práci těchto salonů se zajímala, mohla nám říct, jaké jsou v současné době módní trendy.
Letí stále ještě vyholování podle šablonek do rozličných tvarů – srdíčka, trojúhelníčky, jak je libo. Můžete se nechat i obarvit, ale skutečným novým hitem jsou nalepené lesklé kamínky. Prý vydrží až tři neděle a je to velká paráda.
Úplně nejnovějším hitem z Londýna jsou šperky, které mají podobu miniaturních kalhotek zdobených štrasem a kamínky, prý jsou úchvatné a Soňa slíbila, že je bude mít na sobě přes džíny v některém z následujících Peříček – tak se dívejte, máte se prý opravdu na co těšit!

Toužíte také po nějakém erotickém zkrášlení? Připadá vám nechutné vyholovat a zdobit si přirození, nebo to považujete za půvabné a vzrušující? Napište nám své názory!
Reklama