Letošní léto nám dává skutečně zabrat. Pokud zrovna neprší, tak je neuvěřitelné teplo a dusno. V obojím případě se jedná o vlhkost, která zvyšuje pravděpodobnost pocení.
Bohužel se potíme všichni. Bohužel se někdo potí více než ostatní.
Určitě se sprchujeme častěji než v zimě, určitě se nám zvýšily náklady za parfémy a spreje. Zřejmě taky používáme dostatečně různé tělové osvěžovače a deodoranty.
Bráníme se potu dostatečně? Vyčerpali jsme všechny možnosti? Nezapomínáme na antiperspirant?

Antiperspirant není deodorant.
Rozdíl je nasnadě. Deodoranty obsahují antibakteriální složky, které zabraňují šíření bakterií, které nás zásobují nepříliš voňavým tělesným pachem.
Antiperspirant se postará přímo o to, aby tělesný pot vůbec nevznikal. Nejpodstatnější přínos antiperspirantů je jejich aktivní účinnost ihned po aplikaci. Antiperspiranty zabraňují vzniku tělesného potu a tím nám udržují stále příjemný pocit. Vhodně vybraný antiperspirant nás také uchrání ulepenosti, která je charakteristická pro jiné druhy ochrany proti tělesnému potu.
V tomto letním „upoceném“ období vám doporučujeme Fa 24h Deo Clear Gel, který je neuvěřitelně jemný vůči pokožce, chrání proti potu a tělesnému pachu. Fa 24h Deo Clear Gel se absorbuje tak rychle, že nezanechává žádné stopy na pokožce a šatech.
Použití nového Fa 24h Deo Clear Gelu je velmi jednoduché a praktické. Stačí stisknout světlé (průhledné plastové) části po stranách a gel je velmi jemně vytlačován.
Fa 24h Deo Clear Gel je možno vyzkoušet ve dvou variantách: jemné „Spring Flower“ a akčnější „Sport“. Jak to vypadá s letošním létem, jistě budete mít příležitost vyzkoušet obě dvě varianty:-)
Krásné léto.
Reklama