Nosíte brýle? Tak to určitě moc dobře znáte, jak dovedou znepříjemnit život, zvláště teď o prázdninách, kdy hodně cestujete a sportujete. Omezují vás v pohybu, musíte střídat obroučky s tmavými a čirými skly, pokud jdete ze slunce do tmavé místnosti, zkrátka nic moc. Jestli jste ale také uživateli kontaktních čoček, pak je vám hej. Můžete bez problémů běhat, plavat, jezdit na kole nebo se opalovat, aniž byste se museli starat o své brýle. Ale jestliže používáte čočky na vícedenní používání, stejně musíte neustále s sebou vozit čisticí roztok a pečlivě se starat o jejich údržbu.
Jedinečným řešením pro dny dovolené a letních radovánek jsou jednodenní kontaktní čočky Focus Dailies, které vám zaručí každý den ostré vidění a jistotu toho, že vaše oko nebude drážděno. Prostě jen každé ráno nasadíte nový pár kontaktních čoček a starý vyhodíte. Žádné roztoky, žádná pouzdra, žádné usazeniny a nečistoty. Navíc jsou čočky Focus Dailies příjemné na nošení, protože jsou vyrobeny za pomoci nejmodernější a světově unikátní výrobní technologie „lightstream technology“ a jsou o rovnou polovinu tenčí ve srovnání s jiným zástupci jednodenních kontaktních čoček na trhu. Každé balení Focus Dailies obsahuje 15 párů jednodenních kontaktních čoček a jejich cena se právě teď pohybuje kolem 700 korun.
Pro ty, kdo trpí presbyopií (stupňující se ztráta schopnosti zaostřit zrak na blízké věci, která se často dostavuje s vyšším věkem), jsou určeny jednodenní kontaktní čočky Focus Dailies Progressives. Tyto čočky zaručují svému nositeli ostré vidění na blízko i na dálku, větší svobodu a mladší vzhled. Také tyto kontaktní čočky se jednouše každý den po použití vyhodí do koše a ráno se nasadí nový pár. Jedno balení obsahuje 15 párů kontaktních čoček a cena se pohybuje kolem 1000 korun.
Reklama