Příjemná vůně těla a pocit čistoty jsou nezbytné pro pocit luxusu a sebevědomí. A právě o to jde s novým Fa Deo. Všeobecně známý fakt je, že nestačí používat pouze mýdlo nebo parfém, ale nejlépe celou řadu tělové kosmetiky.
Mezi nejoblíbenější a nejmodernější prostředky patří antiperspiranty – sticky. Baculaté click-sticky Fa působí po použití celých 24 hodin. Výběr vůní je možný ze čtyř variant. Vůni exotických krajů nabízí Tropical Breeze, jarní květy přínáší Spring Flower, vůně žlutého melounu Sunny Melon, svěží zelený čaj ucítíte v aniperspirantu Green Tea.
Nové Fa deo spreje přinášejí na trh inovovanou řadu antiperspirantů a deodorantů, které obsahují novou, revoluční složku „Freshness Control“, která zaručuje, že ani ve chvílích maximálního vypětí nepříjemný tělesný pach neztěžuje život! Fa antiperspiranty z řady aerosolů obsahují mikroskopické parfémované kapsle, které uchovávají další vonné složky. Ty se rozvinou při vypjatých situacích, uvolní další vůni a zajistí tak svěžest v každé situaci. Po poklesu tělesné teploty se kapsle uzavřou. Stejný princip za využití jiné látky je nabízen u deodorantů. Nové antiperspiranty a deodoranty Fa Freshness Control se nabízejí v osvědčených vůních Tropical Breeze, Aqua, Carribean Lemon, Delicious Paradise, Green Tea, Sunset Mambo, Sunny Melon a Spring Flower.
Deodoranty a antiperspiranty Fa Deo Roll-On s novou recepturou a unikátním dizajnem byli úspěšně uvedeny na trh v březnu letošního roku. Díky svému ergonomickému tvaru, praktičnosti a pohodlné aplikaci zaručují stoprocentní ochranu před vznikem potu. V sortimentu deo roll-onů je možné nalézt čtyři alkoholové varianty a to Aqua, Delicious Paradise, Sunset Mambo a Sport. Pro jemnou a citlivou pokožku jsou určeny antiperspiranty Fa ve variantách Spring Flower, Green Tea a Sunny Melon.
Vedle roll-onů, Fa deo sprejů nabízí značka Fa další možnost – Fa pump spreje. Díky integrované rozprašovací hlavě je aplikace pohodlnější a jednodušší. Všechny Fa pump spreje se vyznačují vynikající viskozitou, která zajistí, že po aplikaci nestečou, ale zůstávají na pokožce a krásně dlouhodobě voní. Fa pump spreje si je možné užít ve vůních Sunset Mambo, Delicious Paradise a Sport. V řadě antiperspirantů se jedná o Spring Flower.
Značka Fa neopomíjí ani sprchové gely Fa Spirit of Freshness. Fa sprchové gely mají nový protiskluzový obal a díky zvláčňující složce Lamesoft je pokožka jemná a nádherně provoněná. Sprchové gely Fa jsou nabízeny ve vůních Sunny Melon, Delicious Paradise, Sunset Mambo, Topical Breeze, Sport, Aqua.
Posledním zbrusu novým produktem společnosti Henkel a značky Fa je Fa Deo Clear Gel. Tento super účinný antiperspirant zabraňuje vzniku potu. Inovativní balení, 24-hodinový účinek a „čistá“ aplikace zajistí pohodu po celý den. Gelová forma antiperspirantu, nabízeného ve variantách Spring Flower a Sport, nezanechává žádné stopy na oblečení ani na těle a dodává neopakovatelný pocit čistoty, svěžesti a jistoty.
Reklama