Máte jemné vlasy, které působí zplihle, bez objemu a bez lesku? Stále hledáte nějaký přípravek, který skutečně zabere? Nehledejte dál jeden přípravek, ale vyzkoušejte regenerační řadu GLISS KUR Pro větší objem a sílu jemných vlasů od Schwarzkopf!!!
Jemné vlasy mají slabý průměr vlasu a nemají tedy sílu udržet objem, který pracně vytvoříte. Právě proto rozšiřuje Schwarzkopf svoje řady péče o vlasy o GLISS KUR Pro větší objem a sílu jemných vlasů.
Regenerační řada pro jemné vlasy obsahuje tři základní výrobky:
Nový GLISS KUR regenerační Volume-šampon pro větší objem a sílu jemných vlasů myje oslabené vlasy skutečně šetrně. Již při mytí tak vlasy získávají sílu, pružnost s lesk.
Další efektivní zbraní regenerační řady GLISS KUR Pro větší objem a sílu jemných vlasů je GLISS KUR pěnový Volume-balzám pro větší objem a sílu jemných vlasů, který dokonale posílí celkovou stavbu vlasů a dodá jim přirozenou pružnost. S použitím pěnového Volume-balzámu ani rozčesávání nebude žádný problém. Kýžený výsledek, přinese také zcela nová Air-Foam Technologie, která využívá své speciální vzduchové pumpičky.
Třetí a poslední krok k bohatým vlasům je GLISS KUR Volume Power. Kúra určená speciálně pro dosažení maximálního objemu. Je skvělé, že účinkuje již ve vlhkých vlasech jako balzám (nevymývá se) a usnadňuje rozčesávání. Tvarovat a posilovat vlasy pomůže fénování, při kterém se projeví účinky termoaktivní receptury, která obsahuje posilovač vlasů.
U všech výrobků této řady působí Scan Repair Komplex v kombinaci s látkami zesilujícími průměr vlasu.
Tak a nyní můžete vyzkoušet něco nového a něco objemového pro vaše vlasy!
Reklama